Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

"Москва кинула виклик усьому демократичному світу" – Порошенко відповів експертам, які хочуть перезавантаження відносин з РФ

  Читайте по-русски
  На думку п'ятого Президента, загравання з агресором, спроби його умиротворити неминуче призведуть до зворотного ефекту

  П'ятий Президент, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко заявив, що зараз не час переосмислювати відносини з Російською Федерацією. Про це він написав у Facebook.

  І також нагадав, що Росія кинула виклик всьому цивілізованому світу.

  "Поважні американські експерти на шпальтах видання Politicо задалися питанням про те, чи не час переосмислити відносини з Росією. Моя гранична відповідь – ні, не час і не місце", – наголосив Порошенко.

  П'ятий Президент зробив акцент на тому, що Москва кинула виклик не стільки Києву, скільки всьому демократичному цивілізованому світові.

  "Вона підриває його зсередини, використовуючи демократичні процедури і свободи. Шукати точки дотику з такою агресивною путінською Росією, звичайно, можна, але не за рахунок цінностей демократії та свободи, миру та безпеки. Не за рахунок України, Грузії, Молдови і всіх тих, кого торкнулася нещадна агресія Росії. У тому числі і виборців як у Європі, так і США, ошуканих російською дезінформацією, пропагандою і втручанням у демократичні процеси", – зазначив Порошенко.

  Він також наголосив, що не можна шукати таких точок дотику за рахунок попраних принципів і норм міжнародного права. "Лише приборкавши агресора, вказавши йому на його справжнє місце, можна розраховувати на справедливість і сталий розвиток світу", – заявив п'ятий Президент.

  На думку Порошенка, загравання з агресором, спроби його умиротворити неминуче призведуть до зворотного ефекту.

  "Прикро, що і в сучасному світі, попри всі трагічні уроки історії, залишається брак Черчиллів та багато Чемберленів", – зазначив лідер "ЄС".

  Порошенко також наголосив, що про перезавантаження відносин з нинішньою Росією можна було б думати лише після першого кроку з боку Кремля. "І саме цього бачення, на жаль, бракує у згаданій статті. Розмов про будь-яке пом'якшення санкцій і дипломатичного тиску проти Кремля не має бути в принципі, адже це лише підвищує апетит агресора, спокушаючи його на нові злочини", – зауважив Порошенко.

  На його думку, "надійним тестом для перевірки справжніх намірів Кремля, у тому числі інтересу пристати на викладені підходи, є припинення агресії на українському Донбасі, відмова від продовження злочинної окупації Криму і, таким чином, повне відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, а також відданість цивілізованим нормам міжнародного співіснування".

  "Не забуваймо, що мир – це не про умиротворення та переосмислення, а про силу і наші єдність та солідарність!" – додав п'ятий Президент.

  Нагадаємо, напередодні речник Міністерства оборони Максим Праута із посиланням на дані Головного управління розвідки МОУ заявив, що Росія продовжує постачати в ОРДЛО бойову зброю, в тому числі – й бронетехніку.

  Попередній матеріал
  Вбивство журналіста Сергієнка у 2014-му: ДБР повідомило про підозру ще одному фігуранту
  Наступний матеріал
  Ще рік не в офісі: керівництво Facebook дозволило працівникам працювати віддалено
  Loading...

  "Давайте не будемо повторювати дурниць, які вигідні ворогам України" – Княжицький відповів чільниці "Голосу"

  Арешт картин Порошенка був незаконним – Київський апеляційний суд

  ДБР закрило справу проти Петра Порошенка "за розпалювання релігійної ворожнечі" під час створення ПЦУ

  "Європейська солідарність" здобула членство в Міжнародному демократичному союзі

  Зеленський попіарився на відкритті "Охматдиту", на 90% збудованому Порошенком – Сюмар

  "Ніхто вже не зможе заморозити розквіт ПЦУ": Порошенко привітав українців із річницею хрещення Русі-України