Підписання Томосу
Підписання Томосу president.gov.ua

ДБР за 8 місяців так і не знайшло ознак розпалювання релігійної ворожнечі у справі щодо Томосу – Головань

  Читайте по-русски
  В.о. директора ДБР Соколов не сказав про те, хто понесе відповідальність за багатомісячне марнування держресурсів на "розслідування" явно порожньої справи, каже адвокат

  ДБР повідомляє про закриття однієї з найбільш одіозних із кількох десятків сфабрикованих проти п'ятого президента України Петра Порошенка справ – стосовно Томосу про автокефалію Православної церкви України. Про це повідомив адвокат п'ятого президента ігор Головань.

  "Більше восьми місяців ДБР мало не в повному складі шукало ознаки розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті. Не знайшли. Навіть ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 161 КК України, не виявили. І змушені були закрити явно не тому, що відсутність події злочину очевидна для всього світу. Якби ДБР дійсно керувалася у своїй діяльності не забаганками замовників із високих кабінетів, а законом, провадження закрили б через кілька днів після реєстрації. "Справа про Томос" стала публічною, а виглядати ідіотами нікому не хочеться, навіть попри тиск із президентського офісу", – каже адвокат.

  "Однак, повідомивши про закриття провадження, в. о. директора ДБР Соколов (який уже давно зберігає свій статус в. о. за допомогою сумнівних махінацій) нічого не сказав про те, хто ж понесе відповідальність за багатомісячне марнування державних ресурсів на "розслідування" явно порожньої справи?" – наголошує він.

  "Більше 8 місяців тільки на Томос! А є ще десятки таких же порожніх проваджень, з якими десятки слідчих і прокурорів вовтузяться скоро півтора року, витрачаючи мільйони і мільйони гривень платників податків виключно з метою продовження політично мотивованих переслідувань лідера опозиції, п'ятого президента України Петра Порошенка", – зазначає Головань.

  І підсумовує: "Вони сподіваються залишитися непокараними. Але відповідати доведеться. І за багатьма статтями Кримінального кодексу. Зокрема, за ст. 344 (втручання у діяльність державного діяча), 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності). І це далеко не все".

  Нагадаємо, ДБР закрило справу проти Петра Порошенка "за розпалювання релігійної ворожнечі" під час створення ПЦУ.

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про підтримку "зеленої" енергетики – що він передбачає
  Наступний матеріал
  Уряд оприлюднив нові правила адаптивного карантину, які запрацюють із 1 серпня
  Loading...