Олег Корецький
Олег Корецький фото Цензор.НЕТ

"Венедіктова і Соколов усунули мене з посади" – керівник слідчої групи ДБР про конфлікт через справи Порошенка

  Читайте по-русски
  За словами Корецького, він почав "капати на мізки" керівництву через справи за участю Порошенка

  Начальник відділу Державного бюро розслідувань Олег Корецький заявив керівництву ДБР, що більшість справ за участю Порошенка не мають складу злочину, і після цього його вирішили звільнити. Про це він розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

  "Спочатку Венедіктова і Соколов мене підвищили. У грудні 2019 року вони зняли мене з посади в.о. начальника першого управління ДБР. Але в березні вони призначили мене начальником третього відділу і знову призначили на посаду в.о. начальника першого управління. Тобто зміцнили моє становище, по суті, зміцнили, прибравши всіх інших керівників. Але потім я їм почав "капати на мізки", що більшість наших справ за участю Порошенка не мають складу злочину, і ось після цього вони мене усунули з посади в. о. А коли я сказав, що не бачу перспективи щодо більшості цих вигаданих справ, вони вирішили звільнити за скороченням штатів. "Ти не повинен це закривати!". Але я сказав, що закрию", – розповів Корецький.

  Він додав: "Знаєте, мені подобається, як працює НАБУ, попри всі проблеми. Так от, у них виходить, тому що в них працює колектив. А в нас ні Бабіков, ні Соколов колективом не займаються. У нас зараз звільнили 20-25 слідчих, які звільнені незаконно, вони поновляться і відсудять зарплату".

  Нагадаємо, раніше Корецький заявив, що більшість справ проти Порошенка потрібно закрити через їхню безперспективність.

  Попередній матеріал
  Концерт Kozak System: "Закохані злодії" на "5 каналі"
  Наступний матеріал
  За добу 678 нових: кількість випадків COVID-19 в Україні перевалила за 53 тисячі
  Loading...