Комбат Червень, Андрій Гергерт
Комбат Червень, Андрій Гергерт Facebook / Петро Порошенко

"До останнього сподівалися на диво": Порошенко висловив співчуття родині та побратимам Андрія Гергерта

  Читайте по-русски
  "Мав честь бути з ним знайомим, бачитися і слухати його поради", – зазначив п'ятий президент

  П'ятий президент України Петро Порошенко висловив співчуття рідним і побратимам легендарного командира батальйону Української добровольчої армії Андрія Гергерта ("Червня"), який напередодні помер від онкології.

  "Ми до останнього сподівалися на диво. Легендарний комбат Червень не один рік на фронтах українсько-російської війни дивився смерті в лице, і вона завжди відступала. І хоча Андрій довго хворів і боровся, сумна звістка пролунала, неначе грім серед ясного неба", – пише Порошенко на Facebook.

  І додає: "У це неможливо повірити. Хоча б тому, що ми віримо в інше – Герої не вмирають. Знаємо це ще з часів Майдану. Прямо звідти Андрій вирушив на Схід боронити Україну. Він – один із лідерів добровольчого руху, командир підрозділів "Правого сектору" та УДА. Він легенда, яка назавжди залишиться з нами. Мав честь бути з ним знайомим, бачитися і слухати його поради. Мої глибокі співчуття родині та побратимам Андрія Гергерта. Слава Україні! Героям слава таким, як комбат Червень. Царство небесне тобі, Андрію".

  Нагадаємо, у суботу, 1 серпня, після тривалої хвороби помер заступник командира Української добровольчої армії, комбат 8-го окремого батальйону "Аратта" Андрій Гергерт ("Червень"). 

  Попередній матеріал
  Карантин в Україні: у трьох містах обурилися зарахуванням до "червоної" та "помаранчевої" зон
  Наступний матеріал
  П'яту добу – більше як тисяча хворих: в Україні активно поширюється COVID-19
  Loading...