Андрій Гергерт
Андрій Гергерт Андрій Садовий

Помер заступник командира УДА Андрій Гергерт (комбат "Червень")

  Читайте по-русски
  Причиною смерті стало онкологічне захворювання

  У суботу, 1 серпня, після тривалої хвороби помер заступник командира Української добровольчої армії, комбат 8-го окремого батальйону "Аратта" Андрій Гергерт ("Червень"). Про це йдеться у повідомленні на сторінці батальйону в Facebook.

  "Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилось серце Андрія Гергерта. Українська земля втратила великого сина, відважного воїна, відданого батька та люблячого чоловіка. Небесний батальйон доповнив ще один Герой України, який віддано захищав незалежність Батьківщини. Просимо всіх молитвою згадати Комбата, який довгий час боровся ще й з особистим ворогом – важкою хворобою", – мовиться у повідомленні.

  Як повідомив в Facebook міський голова Львова Андрій Садовий, причиною смерті стало онкологічне захворювання.

  Андрій Гергерт нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня "за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України". Має дружину і четверо дітей. Раніше ветерану поставили діагноз – рак шлунку. Він лікувався у Австрії, у Києві та Львові, але хвороба прогресувала.

   

  Попередній матеріал
  Активність РФ може перейти у масштабну військову операцію із захопленням українських територій – головний розвідник
  Наступний матеріал
  У США на виборах вперше дозволили голосувати українською мовою
  Loading...