Андрій Гергерт
Андрій Гергерт 5 канал

Бився за Україну – а тепер за своє життя: у командира 8-го батальйону "УДА" виявили рак шлунка – боєць записав звернення

Читайте по-русски
У 2014-му Андрій Гергерт залишив роботу, чотирьох дітей із дружиною та рушив зі Львова боронити Донбас

Боровся за Україну, тепер бореться за життя. У мешканця Львова, командира 8-го батальйону "Аратта" Української добровольчої армії, виявили злоякісну пухлину шлунка. Нині чоловік має пройти курс хіміотерапії у місті, а продовжить лікування в Австрії, де йому готові зробити операцію. Тамтешня клініка запросила за свої послуги 100 тис. євро.

Лікар львівського онкологічного центру оглядає 42-річного Андрія Гергерта. Його історія розпочалася 2014-го, коли спалахнула війна на Сході країни. Чоловік залишив роботу, чотирьох дітей із дружиною та рушив зі Львова боронити Донбас. Став бійцем, а згодом і командиром 8-го батальйону "Аратта" Української добровольчої армії. Воював поблизу Пісків, Волновахи та Гранітного.

Коли занедужав два місяці тому, повернувся з передової і звернувся до лікарів: "На фронті я вечеряв. Мало з'їв і відчув наповнення в шлунку, і зрозумів, щось не те. Пішов, зробив гастроентероскопію у Львові. Повернувся додому і там діагностувала лікарка, одразу, напевно онкологія. Зробили КТ, біопсію і підтвердили це все. То стресові роки життя, але щоб було так критично я не відчував.

У пацієнта медики діагностували рак шлунку. Перший крок до одужання – чотири курси хіміотерапії.

"Пухлина шлунку, від неї відірвалася клітинка, умовно кажучи, полетіла в інший орган, лімфовузли довкола шлунку і почала там рости. На даному етапі необхідна хіміотерапія і операція на даному етапі є недоречною. Можливо ми будемо її розглядати після закінчення хімії", – пояснює лікар-онколог Олег Дуда.

З наступного тижня чоловік розпочинає перший курс хіміотерапії у львівському онкоцентрі. Продовжить лікування в одній з австрійських клінік. Свої послуги там оцінили у 100 тис. євро. Багатодітній родині така сума не по кишені.

"Почуваю себе, як хвора людина. Мені зле, я схуднув на 10 кг. Мені важко. В чому рак шлунку підступний – я не можу їсти повноцінно...", – із сумом каже захисник України.

Оновлення:

Згодом боєць записав відеозвернення.

"Я неймовірно вдячний вам за ваші жертовності, я був розчулений і вражений. Я не очікував. Я радий, що ми правильно, напевно, живемо, правильно робимо, якщо люди так щиро реагують на мою проблему. Я вірив завжди в те, що українці такі і вкотре в цьому переконався. Дякую за ваші жертовності, ваші побажання. Я продовжу боротися і я це зроблю", – йдеться у зверненні, яке Андрій опублікував у своєму Facebook.

Також у своєму зверненні він зазначив, що готовий ділитися своїм досвідом боротьби з хворобою разом з тими, кого спіткала така ж біда.

"Коли у мене діагностували хворобу – я нікому про це не говорив, а це помилка – потрібно ділитися. Але з однієї сторони ніби добре, коли багато порад, а з іншої – важко вибрати правильний шлях", - зазначив боєць.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2706746612774472&id=100003174807302"]

Якщо ви хочете допомогти родині Андрія Гергерта, гроші у будь-якій валюті можна переказати на ці банківські рахунки

Картка "ПриватБанку":

  • 4627 0551 1000 9379 (гривнева) – Гергерт Андрій Валерійович.
  • 5168 7450 1464 7801 (гривнева) – картка дружини Надії Слюзар.

Валютні картки:

  • 4731 2191 2164 9028 (долари) – HERHERT OLEKSANDR
  • 5168 7427 2554 1191 (євро) – HERHERT OLEKSANDR

Попередній матеріал
Україна і Росія мають зрештою самі розв'язати конфлікт – Помпео під час візиту в Білорусь
Наступний матеріал
Ситуація на фронті: брифінг речника Міноборони – відео
Loading...