ОХМАТДИТ
ОХМАТДИТ Фото із відкритих джерел

"Діти легше переноситимуть складні операції ": в Охматдиті провели першу операцію з новітнім ендоскопом

  Читайте по-русски
  Хірург відзначив "бездоганну якість зображення всіх анатомічних структур" зони, яку оперували

  Дитячий нейрохірург Павло Плавський 16 грудня провів операцію за допомогою найсучаснішого ендоскопа, який Національна спеціалізована дитяча лікарня "Охматдит" отримала від благодійників фонду "Таблеточки".

  Про це "Укрінформу" повідомили у благодійному фонді "Таблеточки".

  "Принаймні 400 дітей щорічно переноситимуть складні операції легше і одужуватимуть швидше. Адже цей пристрій від провідного німецького виробника Karl Storz дає змогу проводити операції на головному і спинному мозку з найменшими розрізами тканин", – йдеться в повідомленні.

  "Під час втручання ми мали змогу сповна насолодитися бездоганною якістю зображення всіх анатомічних структур зони операційної атаки. Наразі дитинка вже в палаті і почувається добре. Тепер ми спроможні зробити більше малоінвазивних та складніших операцій. А це значить, що ми врятуємо більше дитячих життів", – сказав Плавський після завершення операції.

  Фонд "Таблеточки" придбав ендоскопічну стійку з ендоскопом Karl Storz 4К за 1,4 мільйона гривень. Ці кошти зібрали під час благодійного вечора Giving Tuesday Dinner 2019 в рамках всеукраїнської акції "Щедрий вівторок".

  Загалом на Giving Tuesday Dinner 2019 фонд зібрав на медичне обладнання для "Охматдиту" 16 мільйонів гривень – удвічі більше, ніж торік.

  Новий ендоскоп – це тільки перший з п'яти пристроїв, які "Таблеточки" придбають для найбільшої лікарні країни цього року, зазначили у фонді.

  Попередній матеріал
  Кількість безробітних в Україні у грудні 2019 зросла на 15% – Держстат
  Наступний матеріал
  На 21 січня Порошенко жодної повістки від ДБР не отримував – адвокат
  Loading...