kadrovik.ua

Кількість безробітних в Україні у грудні 2019 зросла на 15% – Держстат

  Читайте по-русски
  Лише 12,8 мільйона з 28,5 мільйона українців працездатного віку працюють легально, повідомили у Мінекономіки

  Протягом грудня 2019 року кількість безробітних осіб в Україні різко зросла на 15% – із 288,9 тисяч у листопаді до 338,2 тисяч в грудні. Про таке свідчать оперативні дані Державної служби статистики.

  Варто зазначити, що кількість вакансій в грудні зменшилася на 27%, а навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію становило 6 осіб (у листопаді цей показник становив 4 особи на одну вакансію).

  Раніше міністр економіки Милованов заявив, що лише 12,8 млн із 28,5 млн українців працездатного віку працюють легально – такі дані він повідомив під час брифінгу з питань змін до трудового законодавства, повідомляє Hromadske.

  "Сьогодні лише 12,8 мільйона з 28,5 мільйона українців працездатного віку працюють легально. Половина з нас працездатного віку або працює в іншій країні, або працює неформально", – наголосив міністр.

  Як повідомляв 5.ua, нещодавно з Єдиного порталу вакансій стався витік особистих даних учасників конкурсів на держслужбу. Були вкрадені деякі дані кандидатів: копії паспортів, ідентифікаційних кодів, дипломів, резюме.

  Попередній матеріал
  Офіс президента вимкнув коментарі на своїх сторінках в Instagram і YouTube
  Наступний матеріал
  "Діти легше переноситимуть складні операції ": в Охматдиті провели першу операцію з новітнім ендоскопом
  Loading...