nas.gov.ua

Мінсоцполітики надасть статус жертв торгівлі людьми українцям, яких звільнили з полону – подробиці

Читайте по-русски
Найбільше українців експлуатують у Росії

У Міністерстві соціальної політики заявили, що нададуть статус жертв торгівлі людьми українцям, звільненим з полону бойовиків у межах обміну, який відбувся 29 грудня. Нагадаю, на підконтрольну Києву територію повернули 76 осіб.

Водночас у Мінсоцполітики оприлюднили невтішну статистику: 878 громадян України стали жертвами торгівлі людьми від 2012 року. Найбільше українців експлуатують у Росії.

Майже півтисячі людей постраждали від трудової експлуатації. Більш як дві сотні – від сексуальної. Далі в переліку: жебракування, продаж дітей та 1 випадок, коли постраждали від сурогатного материнства. У відомстві запевняють, – готові допомогти всім, хто став жертвою торгівлі людьми. Для цього потрібно пройти співбесіду та надати необхідні документи.

"Такий статус передбачає передусім отримання медичної, психологічної та юридичної допомоги й допомоги у працевлаштуванні. Навіть одноразова матеріальна допомога – це теж можливість Міністерства соціальної політики надати цю допомогу в разі подання відповідних потреб в управління соцзахисту за територіальністю, де перебуває дана категорія громадян", – пояснив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський.

Попередній матеріал
Падіння літака в Ірані: заяви світових політиків та чому українські фахівці не змогли оглянути місце трагедії – репортаж
Наступний матеріал
Мандарини, папая та пітахая: як на Буковині садівник вирощує більш як 200 видів заморських рослин – сюжет
Loading...

Занедбані й розбиті оселі: яке житло держава урочисто роздає дітям-сиротам та як це змінити

Готівкові і безготівкові: як діятимуть механізми виплат субсидій – подробиці другої хвилі реформи

З листопада субсидії і пільги у платіжки вносити не будуть – що це означає

Готівковий і безготівковий: як діятимуть механізми виплат субсидій – включення

Монетизація пільг та субсидій в опалюваному сезоні – брифінг міністра соцполітики

Допомога при народженні дитини: міністр соцполітики уточнила, чи будуть зміни