Google

Уряд підтримав запровадження електронних трудових книжок

  Читайте по-русски
  Рішення Кабміну про впровадження електронної трудової книжки спростить пошук та оформлення людей на роботу

  Міністр соціальної політики Юлія Соколовська на своїй сторінці у Facebook повідомила, що Кабінет Міністрів підтримав ініціативу щодо впровадження електронних трудових книжок.

  "Сьогодні уряд підтримав ініціативу Мінсоцполітики щодо електронних трудових книжок. Відтепер з'являється можливість того, що паперова трудова книжка перестане бути документом суворої звітності та відійде у минуле", – зазначила вона.

  Міністр пояснила, що працівники не повинні будуть продовжувати радянську практику збирання довідок для підтвердження свого трудового стажу, якщо втратили трудову книжку, а пенсії та соціальні виплати поступово стануть призначатися автоматично без зайвої бюрократії.

  Вона додала, електронна версія трудової книжки – це менше навантаження на роботодавців та самозайнятих працівників – ФОП.

  За її словами, рішення уряду про впровадження електронної трудової книжки спростить пошук та оформлення людей на роботу.

  "Це дозволить кожному в кілька кліків за допомогою електронного підпису отримати витяг в електронному кабінеті Пенсійного фонду і не боятися загубити трудову книжку", – написала Соколовська.

  Таким чином, працівники будуть впевнені, що відомості завжди надійно захищені, а недобросовісний роботодавець їх не викривить.

  "Коли настане час оформити пенсійні виплати – це буде легке та без клопоту збирання підтверджувальних документів – всі дані вже знатиме Пенсійний фонд. Роботодавці не будуть навантажені зайвим кадровим обліком і матимуть завжди достовірну інформацію про своїх працівників", – додала міністр.

  "Про любителів трудових книжок ми теж попіклувались. Якщо для вас ведення книжки роботодавцем є певним ритуалом, то ніхто не забороняє вам продовжувати дублювати відомості про свою трудову діяльність на папері. Але якщо ви не можете дочекатись цифрового формату, то вас ніхто не змусить її вести", – підсумувала Соколовська.

  Як повідомляв 5.UA, народний депутат від партії "Слуга народу" зареєстрував законопроєкт № 2422, який має на меті звільнити від оподаткування податком на доходи фізичних осіб депозитні вклади населення.

  Попередній матеріал
  Кабмін призначив уповноваженого із захисту державної мови – хто ним став
  Наступний матеріал
  Програму медгарантій запустять з 1 квітня – за чиє лікування платитиме держава
  Loading...

  В АРМА зникли документи щодо арештованого майна: стартувало внутрішнє розслідування

  Можна не боятися загубити: незабаром водійські посвідчення будуть у мобільному додатку

  Верховна Рада переходить на електронний документообіг – як це працюватиме

  У Львові науковці досліджують унікальні документи УПА – що розповіли журналістам

  Імпічмент Трампу: демократи запросили у Білого дому та Пентагону документи про військову допомогу Україні

  Федоров розповів, коли всі адміністративні послуги переведуть в онлайн