Дмитро Дубілет
Дмитро Дубілет Дмитро Дубілет / Facebook

Дубілет пояснив, чому держслужбовці Кабміну, як і раніше, подають паперові декларації

  Читайте по-русски
  За його словами кадрова служба ось уже кілька років поспіль готує щодо кожного кандидата пакет паперових документів і відправляє офіційний запит до податкового органу

  Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет повідомив, що державні службовці уряду України через застарілий регламент надалі подавали паперові декларації, хоча закон із 2016 року вимагає оформлення їх в електронному вигляді, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У 2014 році в Україні було ухвалено закон про очищення влади. Згідно з ним, кожен, хто влаштовувався на державну службу, мав пройти перевірку. За правилами, чиновники повинні були заповнити паперові декларації, а кадрова служба відправляла запит на податкову з проханням їх перевірити. І ось у 2016 році ці паперові декларації замінили на декларації НАЗК в електронному вигляді. От тільки Кабмін не змінив регламент, за яким кадровики повинні відправляти запит на податкову", – зазначив Дубілет.

  За його словами кадрова служба ось уже кілька років поспіль готує щодо кожного кандидата пакет паперових документів і відправляє офіційний запит до податкового органу.

  "У відповідь податкова служба кожен раз офіційно відповідає, що взагалі-то паперові декларації на них ніхто не подає. І так кожен раз. Ось такий безглуздий документообіг у природі", – підкреслив міністр.

  Як повідомляв 5.UA, від 1 жовтня 2019 року органи державної влади мали повністю відмовитися від паперового документообігу.

  Попередній матеріал
  Пункти пропуску в зоні ООС переходять на зимовий графік роботи – що зміниться
  Наступний матеріал
  Забирала дитину із садочка: російські окупанти поранили мешканку Мар'їнки
  Loading...

  "Ніби знайшли золото": у ратуші Теребовля відшукали унікальний історичний документ – сюжет

  Курси української мови стають все популярніші серед іноземців: як це пояснюють самі учні

  В АРМА зникли документи щодо арештованого майна: стартувало внутрішнє розслідування

  Верховна Рада переходить на електронний документообіг – як це працюватиме

  Федоров розповів, коли всі адміністративні послуги переведуть в онлайн

  Водійські права тепер будуть і в електронній формі – подробиці