americanspecialops.com

Імпічмент Трампу: демократи запросили у Білого дому та Пентагону документи про військову допомогу Україні

  Читайте по-русски
  Запит стосується документів, які пов'язані з рішенням президента США Дональда Трампа заблокувати виділення військової допомоги Україні

  Демократи Палати представників Конгресу США запросили у Пентагону та бюджетного бюро Білого дому документи, пов'язані з виділенням військової допомоги Україні. Про це повідомляє CNN.

  Відповідну повістку в понеділок, 7 жовтня, направили члени Палати представників у рамках розслідування про імпічмент президенту США Дональда Трампа.

  Запит стосується документів, які пов'язані з рішенням президента США Дональда Трампа заблокувати виділення військової допомоги Україні. Документи повинні бути надані до 15 жовтня.

  Як повідомляв 5.UA, спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про запуск процедури імпічменту Дональда Трампа через ймовірний тиск на президента України Володимира Зеленського під час скандальної телефонної розмови. Після розсекречення стенограми розмови комітет з розвідки Палати представників США опублікував скаргу співробітника американської розвідки, який першим вказав на можливі порушення з боку Трампа під час бесіди із Зеленським. Згідно з розшифровкою розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування щодо компанії Burisma, з якою пов'язаний син Джо Байдена Хантер. Фактів прямого тиску на Зеленського в документі немає.

  Попередній матеріал
  НАЗК надало доступ до декларацій військових прокурорів – скільки документів відкрили
  Наступний матеріал
  Законопроєкт 1210 несе втрати для місцевих бюджетів і може стати глобальним програшем України – Ніколаєнко