Е-декларації twitter.com

НАЗК надало доступ до декларацій військових прокурорів – скільки документів відкрили

  Читайте по-русски
  НАЗК відкрило доступ до майже 600 документів, які стосуються 117 осіб

  Національне агентство з питань запобігання корупції відкрило доступ до декларацій військових прокурорів. Про це НАЗК повідомляє у Facebook

  "Сьогодні Національне агентство завершило роботи з відкриття доступу до декларацій військових прокурорів у публічній частині Реєстру. Відкрито 596 документів стосовно 117 осіб", – сказано у повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, головний військовий прокурор Віктор Чумак скасував постанову про застосування заходів спеціальної безпеки від 31 березня 2017 року, згідно з якою було забезпечено конфіденційність даних ряду посадових осіб військової прокуратури.

  Прессекретар головного військового прокурора Євгенія Сливко пояснила, що це означає, що НАЗК має без зволікань відкрити на своєму сайті декларації військових прокурорів за 2017-2019 рр., і що на майбутнє декларації прокурорів також будуть у відкритому доступі. Кожен громадянин матиме змогу ознайомитися з ними на офіційному сайті НАЗК в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомили у відомстві.

  Попередній матеріал
  Знадобиться якісний Інтернет і сучасний смартфон: чому закон про касові апарати працюватиме проти підприємців
  Наступний матеріал
  Імпічмент Трампу: демократи запросили у Білого дому та Пентагону документи про військову допомогу Україні