Віктор Чумак
Віктор Чумак Facebook

Новий головний військовий прокурор розсекретив декларації підлеглих

  Читайте по-русски
  Декларації військових прокурорів вилучили з публічного доступу в 2017-му – після постанови Анатолія Матіоса

  Нещодавно призначений заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Віктор Чумак розсекретив декларації військових прокурорів. Відповідну інформація опублікувала прес-служба Генпрокуратури.

  "16 вересня 2019 року заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Віктор Чумак скасував постанову про застосування заходів спеціальної безпеки від 31 березня 2017 року, згідно з якою було забезпечено конфіденційність даних низки посадових осіб військової прокуратури", – мовиться на сайті ГПУ.

  Зазначається, що відтепер інформація про статки підлеглих головного військового прокурора стане відкритою і кожен українець матиме змогу ознайомитися з нею на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) – в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Як зазначають у Центрі протидії корупції, цим рішенням Віктор Чумак скасував постанову свого попередника Анатолія Матіоса від 31 березня 2017 року, яка забезпечувала конфіденційності даних низки посадових осіб військової прокуратури. Тоді з реєстру НАЗК було вилучено 72 декларації, а зараз їх удвічі більше, бо вони ще мали подати щорічні декларації за 2018 рік.

  Нагадаємо, минулого тижня Рада наблизилася до повернення відповідальності за незаконне збагачення.

  Попередній матеріал
  Мораторій не рятує: ринок землі вже існує "у викривленій формі" – Сольський
  Наступний матеріал
  Прокуратура Росії досі не закрила сфабриковану проти 24 українських моряків кримінальну справу – Полозов
  Loading...