Земля
Земля Depositphotos

Мораторій не рятує: ринок землі вже існує "у викривленій формі" – Сольський

  Читайте по-русски
  Договори на право користування та довгострокову оренду наразі діють для більш ніж 1 млн га землі

  Голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський прокоментував імовірне скасування мораторію на продаж землі. Про це повідомляє finance.ua із посиланням на AgroPolit.

  За словами Сольського, договорів на право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб та довгострокової оренди укладено на 1,1-1,2 млн га земель для сільського господарства. Це при тому, що загальна площа всієї підмораторної сільськогосподарської землі в Україні – 28 млн га.

  Він зазначив: "Якщо врахувати декілька мільйонів гектарів із ОСГ, яка не підмораторна, то там бачимо, що вже щонайменше 0,9 млн га таких земель продано. Тож ринок землі вже існує у викривленій формі як для однієї сторони (продавці), так і для іншої – покупці. Нескасування мораторію його не зупинить".

  Нагадаємо, президент Зеленський доручив Кабміну розробити законопроєкт про оборот земель сільськогосподарського призначення до 1 жовтня, а Верховній Раді – скасувати земельний мораторій до 1 грудня 2019 року.

  Попередній матеріал
  Коломойський, як павук, висмоктує всі ресурси з якогось об'єкта і потім кидає його – Кушнірук
  Наступний матеріал
  Новий головний військовий прокурор розсекретив декларації підлеглих
  Loading...