Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Фото: Vladyslav Sodel (Влад Содель)

Коломойський, як павук, висмоктує всі ресурси з якогось об'єкта і потім кидає його – Кушнірук

  Читайте по-русски
  Коломойський як павук, висмоктує всі ресурси з якогось об'єкта і потім кидає його – Кушнірук

  Українські політологи розкритикували слова українського олігарха Ігоря Коломойського щодо "невтручання в українську політику", йдеться у програмі "Особливий погляд", на "5 каналі".

  Олександр Палій розповів про серйозні загрози для України і аргументував свою думку можливістю олігарха "у будь-який вигідний для себе момент монетизувати свої інтереси".

  "Небезпека Коломойського для держави полягає в його дуже серйозному впливі – медійному, бізнесовому, через кадри, через зв'язки. Він у будь-який момент може легко це все монетизувати. Грубо кажучи, продати – хоч іноземній державі чи кому завгодно – щоб вийняти гроші і закрити свої питання. А далі виїхати у Швейцарію чи Ізраїль, чи будь-куди, як він вже робив", – попереджає політолог.

  У експертній раді Українського аналітичного центру виклали підбірку кейсів, що характеризують олігарха. У списку потрапила ціла низка об'єктів, серед яких і штучне банкрутство найбільшої авіакомпанії "Аеросвіт", активи якої перейшли до "Міжнародних авіаліній України", які також належать умовній групі "Приват". 

  "Особливість Коломойського полягає в тому, що він ніколи нічого не створює. Він заходить як павук і висмоктує всі ресурси з якогось об'єкта, поки є можливість, а потім це кидає, кидаючи всіх, хто опинився зав'язаним на ті чи інші активи", – заявляє голова експертної ради Борис Кушнірук.

  Серед інших голосних справ – націоналізація "Приватбанку", де розслідування компанії Kroll показано, що держава отримала банк зі збитками у щонайменше $5,5 млрд, а також встановлення тотального контролю на державній "Укрнафті" яка "активно використовувалась для збагачення саме Коломойського".

  Можна згадати і певні спортивні проекти. "Українські уболівальники й досі не можуть пробачити бізнесмену загибель флагманів українського спорту", – наголошується у програмі. Приміром може слугувати футбольний клуб "Дніпро", який власник кинув напризволяще одразу після виходу команди до фіналу Ліги Європи.

  Попередній матеріал
  Потрібні умови для розвитку металургії, а не підвищення податків – фахівці
  Наступний матеріал
  Мораторій не рятує: ринок землі вже існує "у викривленій формі" – Сольський
  Теги:
  Loading...