Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

Перейменування Адміністрації на Офіс не має спричиняти ухиляння від електронного декларування – Климпуш-Цинцадзе

  Читайте по-русски
  Вона нагадала, що всі представники Адміністрації Президента Петра Порошенка проходили електронне декларування

  Депутати від "Європейської Солідарності" мають намір насамперед внести на розгляд новообраного парламенту законопроєкт про зміни до закону "Про запобігання корупції". Про це під час брифінгу заявила віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, представник "ЄС" Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  "Ми багато працювали і урядом, і цим складом парламенту над тим, щоб виконати всі вимоги по наданню Україні безвізового режиму. Для нас є важливим дотримання всіх вимог, які ми вже впровадили в життя, які вже працюють. З огляду на це, ми вважаємо необхідним першочергово розробити і внести законопроект, який передбачатиме зміни до закону "Про запобігання корупції". Оскільки ви бачите, що будь-якими способами представники команди президента Зеленського зараз намагаються вивести команду, яка працює безпосередньо в Офісі Президента України, з-під дії цього закону", – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

  Вона нагадала, що всі представники Адміністрації Президента Петра Порошенка проходили електронне декларування.

  "Ми всі вважали і продовжуємо вважати, що це питання підзвітності, прозорості, відповідності європейським нормам, тому ніяке перейменування Адміністрації на Офіс Президента не мають спричиняти ухиляння від відповідальності з електронного декларування працівників Офісу президента України. Я сподіваюся, що інші політичні сили в парламенті підтримують нашу ініціативу і проголосують за те, щоб усі державні службовці, на всіх високих, і політичних у тому числі, посадах продовжували декларувати свої статки так, як це передбачено нашими зобов’язаннями щодо надання Україні безвізового режиму", – наголосила Климпуш-Цинцадзе. 

  Як повідомляв 5.ua, "Європейська Солідарність" наполягає – генерал-лейтенант Михайло Забродський має очолити комітет з національної безпеки і оборони у Верховній Раді ІХ скликання.

  Попередній матеріал
  Безсмертний: "Дізнався про своє звільнення зі ЗМІ"
  Наступний матеріал
  Виявляється, не така це вже й казка: в Німеччині знайшли надгробок Білосніжки
  Loading...

  "Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю Іванни Климпуш-Цинцадзе – відео

  Іванна Климпуш-Цинцадзе в програмі "Інформаційний вечір" – трансляція

  Місія МВФ прибуде в Україну в кінці травня – віце-прем'єр

  У програмі Зеленського немає жодного слова про європейську інтеграцію України чи щодо угоди про асоціацію – Климпуш-Цинцадзе

  Як європейські дипломати оцінюють те, що Зеленський не виходить до преси і не спілкується з виборцями – Климпуш-Цинцадзе розповіла

  "Інформаційний вечір": інтерв'ю з Іриною Бекешкіною, Іриною Луценко та Іванною Климпуш-Цинцадзе – завершено