'Європейська солідарність'
'Європейська солідарність' Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

Забродський має очолити комітет із нацбезпеки і оборони – "Європейська Солідарність"

  Читайте по-русски
  Розподіл комітетів у Верховній Раді має відбуватись відповідно до професійних компетенцій та досвіду кандидатів

  "Європейська Солідарність" наполягає – генерал-лейтенант Михайло Забродський має очолити комітет з національної безпеки і оборони у Верховній Раді дев’ятого скликання, – про це на прес-конференції заявила перший заступник голови Верховної Ради України, кандидат у народні депутати від партії "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко.

  "Навряд у парламентів можна знайти більш фахову людину, ніж Михайло Забродський на голову комітету з національної безпеки та оборони, тому що це правда. Він має за плечима досвід захисту територіальної цілісності та оборони, стратегічне бачення питань національної безпеки і оборони держави, в нього хороша англійська, навчання за кордоном, чітке розуміння, що таке країни НАТО, і чітка відповідь на запитання чи є в країн НАТО війська. Я переконана, що 400 новообраних депутатів можуть цього не знати", – наголосила Ірина Геращенко.

  Розподіл комітетів у Верховній Раді має відбуватись відповідно до професійних компетенцій та досвіду кандидатів, – заявила Ірина Геращенко.

  "Ми не прийшли боротися за портфелі. Наша команда є надзвичайно професійною. Досвід членів "Європейської Солідарності" може посилити комітети, які стосуються питань нацбезпеки та оборони, європейської інтеграції, прав людини, захисту ветеранів", – наголосила Ірина Геращенко.

  "Європейська Солідарність" закликає "Батьківщину" та "Голос" об’єднати зусилля та обговорити пропозиції по керівництву комітетів, – сказала Ірина Геращенко.

  "Ми звертаємося до колег по парламенту, які не входять до монобільшості – це партії "Батьківщина" та "Голос" з пропозицією скоординувати зусилля наших політичних сил для дотримання норми регламенту про пропорційне представництво і керівництво комітетами парламенту. Поки що ми не отримали відповідь, але чекаємо. Скоординувавши зусилля ми зробимо більше для демократії і правильного функціонування Верховної Ради", – сказала вона.

  Представники опозиції мають очолити комітети з питань регламенту та свободи слова – це забезпечить якісний контроль за більшістю партії "Слуга народу" в парламенті, – наголосила Ірина Геращенко.

  "Опозиції мають бути передані комітет з регламенту та свободи слова, тим фракціям, які не належать до монобільшості. З цих позицій ми виходимо на консультації і вважаємо, що дуже правильно боротись не за портфелі та крісла, а за принципи організації роботи парламенту, адже не в прізвищах справа", – прокоментувала політик.

  Як повідомляв 5.ua, у Верховній Раді відбулося перше підготовче засідання депутатської групи. Зокрема там визначилися з датою першого засідання Верховної Ради IX скликання.

  Попередній матеріал
  У Шотландії вчені винайшли "штучний язик", який відрізнятиме погане віскі від якісного
  Наступний матеріал
  Найкращі українські боксери відмовилися їхати в Росію на Чемпіонат світу

  На Львівщині після перерахунку голосів визнали переможця виборів

  "Не ганьбіть Україну" – з'явилася реакція "ЄС" на заяву радника Зеленського про "лікування для різних рас і національностей"

  У "ЄС" обурені спробами позбавити депутатського мандату героя АТО на користь партнерів Медведчука

  Петро Порошенко зустрівся з делегацією США на чолі з Куртом Волкером – про що говорили

  Ніяких слідчих дій щодо Петра Порошенка в ДБР на 25 липня не заплановано

  "ЄС" про об'єднання комітету євроінтеграції з комітетом закордонних справ: "Це рішення абсолютно популістичне"