Юлія Соколовська
Юлія Соколовська segodnya.ua

"Мають виховуватися в родинах": Мінсоцполітики планує до 2024 року удвічі скоротити кількість дітей в інтернатах

  Читайте по-русски
  Тема дитинства є пріоритетом Мінсоцполітики на 2020 рік

  Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила, що Мінсоцполітики планує скоротити кількість дітей в інтернатах. Про це повідомляє "Interfax–Ураїна"

  У планах Міністерства зменшити кількість дітей щонайменше вдвічі. 

  "Тема дитинства є пріоритетом Мінсоцполітики на 2020 рік. Це відображено в коштах, які ми заклали у Бюджет-2020, у законодавчих ініціативах, які ми подаємо на розгляд парламенту, а також у нашій головній меті - настільки сприяти розвитку сімейних форм виховання та допомагати сім'ям, щоб до 2024 року щонайменше удвічі скоротити кількість дітей в інтернатах та запобігати їх потраплянню в інтернатні заклади взагалі", - повідомляють у прес-службі Мінсоцполітики.

  Головною метою міністерства є виховання дітей у родинах або в умовах, максимально наближених до сімейних. Діти повинні перебувати в щасливому, доброзичливому та безпечному середовищі, де дбають про їхні потреби та інтереси. 

  Як повідомляв 5.UA, Уляна Супрун наголосила, що жоден зразковий інтернатний заклад з найкращими умовами не замінить сім'ї, а тому колишній уряд розпочав зміни в системі підтримки дітей, що живуть без батьків. Супрун зазначила, що з 2020 року дітей не будуть приймати в будинки дитини.

  Попередній матеріал
  "Засуджуємо тиск і погрози": Рада з питань свободи слова у конфлікті з Портновим підтримала журналістів
  Наступний матеріал
  Найтриваліший монархічний союз в історії: Єлизавета ІІ та принц Філіп святкують 72-у річницю весілля
  Loading...