Маріуполь, акція
Маріуполь, акція 5 канал

Незвичний обмінник "мрія – новорічна прикраса": у Маріуполі місцеві до благодійності долучилися

У Маріуполі волонтери влаштували благодійну акцію, щоб утілити в життя мрії вихованців сиротинців

Усім небайдужим пропонують придбати святкові прикраси, до яких прикріплені папірці з іменами дітей та їхні мрії. Більше знають – кореспонденти "5 каналу". 

На маленькій ялинці – новорічні прикраси. Їх власноруч зробили вихованці міських дитячих будинків. До кожної іграшки прикріплено папірець з іменем дитини, привітанням та мріями. Кожен, хто побажає їх здійснити, може обрати вподобану іграшку.

Маріуполь, акція
Маріуполь, акція5 канал

"Ви забираєте кульку собі, прикрашаєте ялинку і приносите подарунок замість цієї кульки. Тобто, здійснюєте мрію дитини", – пояснює організаторка акції Софія Півень.

До новорічної акції для дітей-сиріт "Ялинкова прикраса навзаєм" Людмила Тюріна приєдналася однією з перших. Вона здійснила мрію 11-річного Дмитра – подарувала йому конструктор і написала листа.

"Коли побачила ці іграшки з побажаннями дітей, не могла втриматися. Я купила цю іграшку, побажала хлопчикові, адже він у нас вже досить дорослий хлопчик, побільше вірних друзів поруч, щастя, успіхів і таке невелике побажання від Діда Мороза – попросила його добре вчитися і не ображати дівчаток", – розповідає мешканка Маріуполя Людмила Тюріна.

Маріуполь, акція
Маріуполь, акція5 канал

Здійснити різдвяну мрію дітей, позбавлених батьківського піклування, зголосилися й інші маріупольці. На подарунки вже обміняли більше трьох десятків ялинкових прикрас.

"Чужих дітей немає. Сьогодні випадково зайшов, побачив, що тут проходить така чудова і потрібна акція", – каже місцевий мешканець Єгор Горлатий.

Організували благодійну акцію волонтери. Кошти на матеріали для виготовлення іграшок заробили завдяки проведенню майстер-класів із рукоділля.

Маріуполь, акція
Маріуполь, акція5 канал

"Проводилися майстер-класи для звичайних людей, і з цих майстер-класів ми брали гроші вже на матеріали для майстер-класів в дитячому будинку. Охоплення було – 53 дитини", – розповідає організатор акції Олександр Чистюхін.

7-річний Вова мріє про капці, що світяться, та літачок і бажає всім здоров'я. Ще один вихованець дитячого будинку Ілля бажає, аби все у нас було добре, а собі мріє про годинник. Після того, як усі дитячі мрії будуть здійснені, організатори акції повезуть подарунки до дитячих будинків.

Олена Уланова, Олег Корінний, Маріуполь, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Що українці на свята одягали: зірки вбралися у строї для благодійного календаря – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" з Володимиром Омеляном та лідером гурту Kozak System на "5 каналі"
Наступний матеріал
У переможниці "Міс Африка-2018" просто на сцені загорілося волосся – відео
Loading...