Помічники Святого Миколая пройшлися вулицями Києва
Помічники Святого Миколая пройшлися вулицями Києва 5 канал

Із Віфлеємським вогнем та солодощами: помічники Святого Миколая пройшлися Києвом

Аби кияни не забули про свято, біля столичної мерії зібралося більше сотні волонтерів

Із Віфлеємським вогнем та солодощами вітали киян зі святом помічники Святого Миколая. Це волонтери, які вже сьогодні приходитимуть із подарунками до осель дітей, котрі опинилися в скрутних життєвих обставинах. Із помічниками поспілкувалася кореспондентка "5 каналу" Леся Головата. Далі – детальніше про важливу місію.

Аби кияни не забули про свято, біля столичної мерії зібралося більше сотні волонтерів. Вони вирішили нагадати всім про те, що сьогодні день справжніх див, коли треба загадувати найзаповітніші бажання – і вони обов'язково здійсняться. До помічників Миколая приєдналися українські скаути. Із Польщі до Києва вони привезли Віфлеємський вогонь.

"Ми сьогодні передаємо світло миру з Віфлеєма, яке потрапило до України з Польщі. Нині вранці, попри всі снігові перепони, дітки-скаути таки доставили його. Сьогодні День Святого Миколая, і це день, коли ми дуже хочемо, щоб кожен мешканець України відчув тепло "Віфлеємської зірки", підтримку", – зазначив перший заступник голови національної ради "Національної організації скаутів України" Володимир Ізварин.

Цей символ миру і злагоди запалив лампадки учасників святкової акції. Всі рушили ходою від столичної адміністрації до Михайлівської площі, дорогою вітали перехожих та роздавали Віфлеємський вогонь. "Вітатимемо всіх зі святом, бажатимемо щастя, миру, злагоди всім у сім'ї. Щоб нарешті в усіх був удома спокій, і щоб усі були щасливі", – розповіла помічниця Святого Миколая.

Дивіться також фотогалерею:

Зелена красуня прямує до Києва: шлях головної ялинки до столиці – у фото

Головна ялинка країни
/
Головна ялинка країни
Головна ялинка країни
/
Головна ялинка країни
Головна ялинка країни
/
Головна ялинка країни
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Свіже підкріплення": поліція Луцька поповнилася новими патрульними
Наступний матеріал
"Життя – найкращий подарунок": в Одесі провели донорську акцію до Дня Святого Миколая
Loading...