Допомога діткам на Миколая
Допомога діткам на Миколая 5 канал

"Подарунки летять з усього міста": як у Дніпрі містяни дух Миколая увібрали

Благодійну акцію в місті оголосили на початку грудня. Вже вдалося зібрати іграшки, шкільне приладдя та солодощі для діток

У Дніпрі відкрилася фабрика святого Миколая. Тут збиратимуть і пакуватимуть подарунки дітлахам, які виховуються у малозабезпечених родинах. Роботу тут вже розпочали, передає кореспондент "5 каналу". 

Іграшки, шкільне приладдя, солодощі – все це зібрали дніпряни, відгукнувшись на благодійну акцію, яку оголосили на початку грудня. Цього року, кажуть волонтери, подарунків має вистачити на дві тисячі дітей. 

Торік, завдяки волонтерам фабрики, від святого Миколая отримали вітання півтори тисячі дітей. До акції можуть долучитися всі охочі.

"Я зібрала подарунок для дівчинки Анісії, їй сім років. Принесла набір розмальовок, ще доклала олівці. На довершення, хочу покласти набір з "кіндерів", якому, я думаю, вона дуже зрадіє", – каже волонтерка Тетяна Денисенко.

Допомога діткам на Миколая
Допомога діткам на Миколая5 канал

"Основна маса тих, хто приносить подарунки, дізнався про нас з телебачення. Хтось ще знає про нас не перший рік. Дехто збирає в себе в організації, великим колективом, багато подарунків і централізовано приносить. Іноді збирають по школам. Ці подарунки – летять до нас з усього міста", – радіє координатор акції Ніна Мєдвєдєва. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Коли судді – малеча: В Одесі пройшов перший Чемпіонат зі зведення пряникових будиночків – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Надзвичайний і Повноважний Посол Володимир Хандогій в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Вибух під будівлею найбільшого автовокзалу Нью-Йорка: що вберегло від трагедії
Loading...