5 канал

"Бувають і геть малесенькі мрії": у Черкасах волонтери навчились дарувати дітям щастя

Загалом у "Теплому домі" мешкають 65 дітей, які через різні обставини змушені проживати окремо від батьків

У Черкасах стартував благодійний проект "Здійсни дитячу мрію", започаткований волонтерами. Його мета – подарувати дітям із притулку свято у їхній день народження. У соціальних мережах публікують список іменинників місяця і їхні бажання. Будь хто може придбати замовлений подарунок і стати особистим чарівником дитини.

Цього тижня заразом святкують дні народження троє мешканців притулку. Малий Іван замовив на свої іменини речі для дозвілля. "Скейт, м'яч та рюкзак. По телевізору бачив, як діти по-справжньому гуляють", – розповідає вихованець притулку "Теплий дім".

Волонтери приїздять, захопивши із собою ще й портфелі, розмальовки, настільні ігри та ляльки.

"Якихось супердорогих чи складних подарунків не було. Один із незвичайних був сьогодні скейт. Одного разу, коли ми спитали, що ти хочеш на День народження, дівчинка попросила шоколадку. Бувають і геть малесенькі мрії!" – ділиться ініціатор благодійного проекту Яна Лаврусенко.

Загалом у "Теплому домі" мешкають 65 дітей, які через різні обставини змушені проживати окремо від батьків. Свято для них волонтери влаштовуватимуть раз на місяць.

"У більшості в них вдома мало хто відчував те тепло, увагу з боку рідних, з боку близьких. Багато хто з них не знає, коли у них день народження. Більшість із них ніколи не отримували подарунки", – розповідає директор Центру реабілітації дітей "Теплий дім" Мирослава Бондар.

Охочих стати чарівниками для вихованців закладу закликають зв'язуватися з волонтерами через сторінку проекту у мережі Facebook.

Ярослава Литвин, Олександр Коваленко, Черкаси, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Від 2020 року Україна не платитиме Росії за утилізацію ядерних відходів – сюжет
Наступний матеріал
Злочинна банда: коп "кришував" нафтову мафію на Чернігівщині
Loading...