Новоспечені патрульні Луцька
Новоспечені патрульні Луцька 5 канал

"Свіже підкріплення": поліція Луцька поповнилася новими патрульними

Цього року на службі зі 160 патрульних міста залишилася половина – але тепер їх побільшає на півсотні правоохоронців

Патрульна поліція Луцька поповнилася новими співробітниками. Сьогодні півсотні правоохоронців склали присягу на вірність України, передає "5 канал".

Урочистості відбулися на плацу управління Патрульної поліції. Дотепер на службі зі 160 поліцейських залишилася половина. Зокрема, з 12 екіпажів на чергування вирушає лише чотири. Півроку тому в поліції міста оголосили додатковий конкурс на вакансії патрульних. За чотири місяці кандидати пройшли професійний відбір. Після присяги новоспечені службовці вийдуть на своє перше чергування.

Інспектор патрульної поліції Микола Януш упевнений: "Ніколи не пізно йти на службу, робити людям щось добре, користь приносити державі, суспільству. Нас вчили, готували до різних ситуацій".

"Можливо, комусь воно видається не таким якісним, як би цього хотілося, але хлопці не опускають рук. Що їх було 12 екіпажів, що чотири — кількість викликів не зменшується. Вони просто на виснаження працюють. І частина цього не витримує, звичайно. Але основна маса отримує задоволення від роботи і більша частина людей дякує", – наголосив начальник Патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко.

Дивіться також фотогалерею:

Випускники Військової академії Одеси отримали омріяні погони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Рад – завершено
Наступний матеріал
Із Віфлеємським вогнем та солодощами: помічники Святого Миколая пройшлися Києвом
Loading...