Новонароджені
Новонароджені ukr.segodnya.ua

Допомога при народженні дитини: міністр соцполітики уточнила, чи будуть зміни

  Читайте по-русски
  Однією з нещодавніх ідей було запровадження адресної програми при народженні

  У Кабінеті Міністрів України ухвалили рішення про збереження чинного механізму надання матеріальної допомоги при народженні дітей. Про це міністр соцполітики Юлія Соколовська написала у Facebook.

  Вона прокоментувала інформацію про те, що влада може скасувати виплати при народженні дитини для сотень тисяч сімей. І пояснила, що це "припущення ґрунтується на одному з пунктів законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

  Цим законопроєктом Мінсоцполітики відв’язує понад 150 виплат від прожиткового мінімуму – це має допомогти малозабезпеченим сім’ям та пенсіонерам, пояснила міністр.

  "Крім того, однією з пропозицій було запровадження адресної програми при народженні, яка виплачується лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15% від розміру виплат (фактично це близько 6 тис. грн – оскільки допомога при народженні дитини становить близько 41 тис. грн)", – написала Соколовська.

  "Відповідна пропозиція була внесена у зв’язку з тим, що зараз допомога при народженні дитини видається всім – незалежно від розміру доходів родини. Ідея була в тому, щоб змінити підхід і допомагати лише тим, хто цього реально потребує", – зазначила вона.

  Соколовська пояснила, що зберегти чинний механізм надання допомоги при народженні дитини було вирішено після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю.

  Нагадаємо, соціальний проєкт "Кав'ярня 4.5.0" запрацював в Івано-Франківську. Його започаткували дружини демобілізованих військовослужбовців ЗСУ. Це передусім можливість зібрати кошти на проведення соціальних ініціатив для дружин учасників бойових дій. А саме – майстер-класів та зустрічей із психологами.

  Попередній матеріал
  Для молоді запровадять програми обміну між містами України
  Наступний матеріал
  Доопрацьований Бюджет-2020: в яких напрямах видатки збільшили і де братимуть кошти – подробиці
  Loading...

  У Зеленського планують скоротити кількість міністерств

  Монетизація пільг на оплату ЖКП: як працюватиме механізм нарахувань

  Звужує права пільговиків: чому суд не підтримав видачу пільг на проїзд готівкою

  Пенсії підвищили для майже 9 млн українців – Мінсоцполітики

  Вже понад 3 млн субсидіантів отримали монетизовані пільги, однак є певна складність – Рева

  Брифінг міністра соцполітики Андрія Реви щодо монетизації субсидій та індексації пенсій – відео