ДБР
ДБР znaj.ua

Держбюро розслідувань проводить обшук у НАБУ (оновлено)

  Читайте по-русски
  Обшук відбувається на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва

  Співробітники Державного бюро розслідувань проводять обшуки у приміщенні Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на прес-службу ДБР.

  "У НАБУ проводяться слідчі дії", – сказала працівник відомства.

  Обшук проводять на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва. Він повʼязаний зі справою про розкрадання в оборонному секторі та з імовірною причетністю до цього позаштатного агента НАБУ Євгена Шевченка.

  В ухвалі суду згадується розслідування журналістів Bihus.Info та інтервʼю з агентом НАБУ Євгеном Шевченком, який співпрацював із бюро безкоштовно.

  ДБР отримало право на один обшук та один доступ до документів.

  "Надати слідчим ... дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, а саме до оригіналів матеріалів кримінального провадження №52017000000000651 від 28.09.2017, які можуть містити охоронювану законом таємницю, що перебувають у володінні Управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України, за адресою: м. Київ, вул. Сурикова, 3, з можливістю ознайомлення з матеріалами кримінального провадження та вилучення копій документів, що стосуються залучення ОСОБА_3 до негласних слідчих (розшукових) дій", — ідеться в ухвалі суду.

  В свою чергу, прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган пояснила, що обшуки проводяться в межах розслідування справи про можливе одержання хабарів правоохоронними органами за закриття справ про розкрадання державних коштів в оборонній сфері.

  "Інформація Головної військової прокуратури, направлена до НАБУ в березні 2017 року, не отримала розвитку в розслідуванні. ДБР оцінює бездіяльність керівництва НАБУ після отримання матеріалів Військової прокуратури та нереагування на відомості, що містилися в направлених документах. Також перевіряється інформація про позаслужбові стосунки керівництва НАБУ із третіми особами, які можуть свідчити про навмисне нерозслідування кримінального провадження щодо розкрадання в "Укроборонпромі", зокрема через ТОВ "Отпимумспецдеталь", – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

  Сарган
  Сарган Facebook

  Нагадаємо, раніше у ДБР заявляли про наміри перевірити причетність робітників НАБУ до корупції в "Укроборонпромі".

  Попередній матеріал
  ОБСЄ: на Донбасі за два роки від мін загинуло 56 цивільних осіб
  Наступний матеріал
  Замінювання аеропорту "Київ" виявилося неправдивим: евакуювали тисячу осіб
  Loading...

  РНБО планує обмежити монополію "Укроборонпрому" – представили законопроект

  "Бачить" усю артилерію на озброєнні противника: Україна готується до запуску РЛС "Зоопарк-3" – фото

  Обладнана автоматизованою системою управління боєм: "Укроборонпром" створив нову БТР-3КШ – відео

  Близько тисячі представників "Нацкорпусу" рушили до АПУ – чого вимагають

  "Більша частина": Матіос відповів на запитання "Що в розслідуванні Bihus.info є брехнею?"

  "Спостерігає за боєм до 180°": в Україні успішно випробували свій контрбатарейний радар – відео