Нова БТР-3КШ
Нова БТР-3КШ Facebook / Державний концерн \"Укроборонпром\"

Обладнана автоматизованою системою управління боєм: "Укроборонпром" створив нову БТР-3КШ – відео

Читайте по-русски
БТР-3КШ має у своєму складі власні безпілотні комплекси, що дає змогу самостійно отримувати уточнену інформацію

Нову командно-штабну машину БТР-3КШ, яка має автоматизовану систему управління боєм і дає змогу оперативно передавати бойові завдання та контролювати їх виконання, створили на "Київському бронетанковому заводі". Про таке на своєму сайті повідомила прес-служба "Укроборонпрому".

"В Україні створено нову командно-штабну машину БТР-3КШ, призначену для управління підрозділами в умовах сучасного поля бою. Нова машина на базі БТР-3 була розроблена "Київським бронетанковим заводом", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з іншими підприємствами Концерну та приватними компаніями", – йдеться в тексті повідомлення.

Слід зазначити, що "серцем" БТР-3КШ є новітня автоматизована система управління боєм, яка об'єднує всю передану з допомогою захищеного цифрового зв'язку інформацію щодо місцезнаходження підрозділів, цілей та засобів вогневого ураження.

Ця інформація може надходити від командирів відділень, окремих бойових машин, розрахунків, передових навідників, безпілотників, контрбатарейних радарів, інших учасників бою та засобів спостереження. Своєю чергою, автоматизована система управління боєм виводить цілісну картину на тактичні комп'ютери і дає змогу оперативно передавати бойові завдання та контролювати їх виконання.

Крім того, БТР-3КШ має у своєму складі власні безпілотні комплекси, що дає змогу самостійно отримувати уточнену інформацію. Наразі у складі БТР-3КШ застосовуються БПЛА "Рама" від ДП "ДКБ Авіації загального призначення", що також входить до складу концерну.

Також, в Укроборонпромі зазначили, що наразі "Київський бронетанковий завод" готує БТР-3КШ до заводських випробувань, після чого готовий розпочати державні випробування за участю українських військових з метою початку серійного виробництва цих машин для українського війська.

Попередній матеріал
До поліції надійшло майже 800 заяв щодо порушень у підготовці до ІІ туру виборів
Наступний матеріал
Що французькі ЗМІ написали про зустріч Зеленського з Макроном
Loading...

Український броньовик "Барс-8" успішно пройшов випробування – з'явилося відео

"Укроборонпром" завершує випробування БТР-4 з новим корпусом – фото, відео

Міцна броня: в Україні виробили експериментальний корпус БТР-3ДА

"Пережив більш як сотню конструктивних змін": в "Укроборонпромі" розкрили особливості БТР-4

Військові ЗСУ отримали перші БТР-4 із нової української бронесталі – фото

"Укроборонпром" показав, як збирають експериментальний корпус БТР-4 – відео