Сергій Кривонос
Сергій Кривонос 5 канал

Заступник секретаря РНБО розповів, як бореться із "щурами" в оборонці

Читайте по-русски
Один із важливих кроків нині – міжнародний аудит державного концерну "Укроборонпром" у найкоротші строки

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос розповів про те, як бореться з корупцією в оборонній сфері у перші тижні своєї роботи на посаді. 

"Боротьба з щурами відпрацьована. По-перше, набув чинності Указ Президента щодо реформування "Укроборонпрому". Ми чітко визначили завдання, і ці завдання були поставлені Президентом України, були опрацьовані певні документи, деталізовані завдання для Кабінету Міністрів, міністерств, інших структур щодо прискорення роботи з реформування "Укроборонпрому". Продовжується робота з народними депутатами для ухвалення законопроекту стосовно реформ в "Укроборонпромі". В нас не так багато часу, багато роботи, але ця робота йде. І підтримка на рівні Кабінету Міністрів, з боку Адміністрації Президента, безпосередньо самого Президента, секретаря Ради національної безпеки достатньо істотна", – зазначає Кривонос.

Він також запевняє: "Ми впевнено йдемо вперед, аби якомога скоріше реалізувати це питання". 

Один із важливих кроків нині – міжнародний аудит державного концерну "Укроборонпром". Його мета – повернути довіру суспільства та наших партнерів до роботи українського ВПК. 

"Чітко визначено, що той аудит, який ми повинні провести в найближчий час за допомогою наших партнерів (тих фірм, які проводять цей міжнародний аудит), на його основі будуть опрацьовані рекомендації. Вони допоможуть нам зрозуміти чітко, куди йти... Головне завдання після проведення аудиту – щоб повернути довіру з боку суспільства до керівництва "Укроборонпрому", повернути упевненість керівництва держави, що не будуть допущені і повторені випадки розкрадань, і найголовніше – підтримка наших міжнародних партнерів, тому що вони зацікавлені (в нашій продукції оборонного сектора – ред.)", – відповідає заступник секретаря РНБО.

Нагадаємо, раніше, заступаючи на посаду, Сергій Кривонос заявив: "Підлі щури, які намагаються або намагалися обікрасти армію, обікрасти нашу державу, я впевнений, вони будуть покарані". 

Попередній матеріал
Аби знизити рівень дитячого ожиріння, в школах тестують нове меню – подробиці
Наступний матеріал
Ексклюзивно чільниця МОЗ Уляна Супрун в "Інформаційному вечорі" на "5 каналі" – відео
Loading...