Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо реформування оборонного комплексу України

  Читайте по-русски
  Уряд має впродовж місяця організувати як державний, так і громадський нагляд за діяльністю ДК "Укроборонпром"

  На оборонний комплекс України чекає ревізія і аудит. Відповідне рішення РНБО Президент України Петро Порошенко затвердив у суботу, 16 березня.

  Тепер Кабінет Міністрів має забезпечити посилення контролю за діяльністю концерну "Укроборонпром". При чому, йдеться як про державний нагляд, так і громадський. Для цього уряд має залучити представників держав-партнерів та міжнародних експертів до роботи Наглядової ради "Укроборонпрому". На все про все в уряду є місяць.

  "Кабінет міністрів також в місячний термін повинен організувати із залученням міжнародних експертів аудит Державного концерну "Укроборонпром" і підприємств – учасників концерну та за його результатами інформувати громадськість", – йдеться у повідомленні. 

  Мінекономрозвитку доручено у місячний строк забезпечити розгляд спеціальною комісією питань імпортозаміщення металургійної продукції, підшипників та інших елементів для виробництва.

  До Верховної Ради слід також внести кілька законопроектів, які підвищать прозорість державних закупівель і посилять відповідальність за неналежне виконання оборонного замовлення.

  Крім того, РНБО рекомендувала Генеральній прокуратурі, СБУ, НАБУ та Державному бюро розслідувань перевірити та надати правову оцінку фактам, про які йшлося у матеріалах проекту "Наші гроші".

  Довідково: 11 березня журналісти Bihus.Info оприлюднили фінальну частину розслідування про закупівлі "Укроборонпрому", фігурантами в якому виступають посадовці Генеральної прокуратури та Антикорупційного бюро України.

  У розслідуванні йдеться, зокрема, про те, що група осіб домовляється про передачу хабара правоохоронцям, аби ті не проводили розслідування і не притягували до відповідальності осіб, причетних до оборудок між держконцерном "Укроборонпром" та фірмою "Оптимаспецдеталь". Йдеться про укладення договорів на поставки військового обладнання до державних оборонних компаній.

  Попередній матеріал
  У Києві дівчата накинулися на 15-річну школярку – батьки до поліції не зверталися
  Наступний матеріал
  Українські дівчата вибороли "бронзу" на Чемпіонаті світу з біатлону-2019
  Loading...