Сімейні стосунки
Сімейні стосунки Depositphotos

Де найбільший відсоток розлучень, та в чому насправді секрет сімейного щастя

Психотерапевт Ігор Погодін в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" розповів, як сімейним парам можна врятувати шлюб під час кризи

За статистикою, найбільше самотніх людей та розлучень – у великих містах. Люди звикли не помічати одне одного та через ґаджети розучилися спілкуватися навіть із близькими. 

Таку думку висловив психотерапевт Ігор Погодін в ефірі "5 каналу": "Будь-яка сімейна терапія розпочинається з претензій одне одному. Мені здається, якщо ви перебуваєте в сімейній кризі, щоб не було розлучення, треба сісти, подивитися один на одного і спробувати вперше поговорити чесно. А чесно говорити – це означає слухати уважно, що я хочу отримати від цієї людини, і що найважливіше – що я хочу їй дати натомість. Ось коли потреби озвучують, є предмет для розмови, тоді і сім'ю можна будувати та рятувати".

Секрет сімейного життя, зазначає експерт, – це уміння слухати одне одного і зважати на потреби коханої людини. Ігор Погодін розповідає, що претензії одне до одного заведуть у глухий кут. "Навіть якщо вони домовляться: я тебе буду цінувати, а ти у відповідь кажи, яка я гарна. Як перший крок – це добре. Втім, як правило, це не дає бажаного ефекту. Питання в іншому – а що я б хотів дати цій людині. Якщо ви іншій людині даєте любов, то у вас її стає не менш, а більше – парадоксально", – запевняє психотерапевт.

Повну версію розмови про сімейну кризу, а також як навчитися бути щасливим, дивіться тут: 

Попередній матеріал
На Харківщині сапери НГУ опановують "вогневий" та "електричний" методи знешкодження
Наступний матеріал
Чому криза в житті – це не завжди погано, та як навчитися її використовувати
Loading...

Світлана Лобода народила другу дитину

"Завдала понад 100 ударів": у Харкові судять няню, що лупцювала дівчинку з ДЦП

У ніч фіналу Ліги чемпіонів столичне метро працюватиме довше

У Мінфіні розповіли, коли в Україні скасують військовий збір

"ЗА ЧАЙ.COM": архімандрит УПЦ МП Кирило (Сергій Говорун) в ефірі "5 каналу"

Україна планує 2018 року приватизацію 25 великих держпідприємств