Ніна Матвієнко
Ніна Матвієнко 5.ua

Я відкриваю двері і ти йдеш: Ніна Матвієнко розповіла про сімейне життя та зради

В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA, народна артистка України Ніна Матвієнко розповіла про те, які ультиматуми стосовно сімейного життя ставила своєму чоловікові

В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA народна артистка Ніна Матвієнко розповіла про своє ставлення до зрад у подружньому житті. 

"Ми переживали якісь трагедії у житті. Разом ми 46 років. Я переживала якісь речі, зради. У мене теж були захоплення, я це розуміла, відпускала. Я бачила, як він зацікавлювався. Але коли я дізналася, що ці зради набагато серйозніші, я зрозуміла, що не треба прив'язуватися, треба відпускати людину", – розповіла Ніна Матвієнко. 

"Раз людина зрадить, два, три... Я так і сказала: Буде така ситуація, ти йдеш просто, я відкриваю двері і ти йдеш. Ти не будеш тут", – поділилася артистка та розповіла про свої стосунки із чоловіком.

"Чого я за свого чоловіка вийшла заміж, бо я завжди тягнулася до розуму, до розумного чоловіка. Я його побачила і в мене очі засвітились, мій чоловік такий розумний. З ним цікаво, я весь час із ним разом. Він досі для мене є порадником. Я ним гордилася та горджусь і досі", – додала Матвієнко.

"Якось ми їхали з чоловіком дорогою і бачу іде жінка з красивими ногами, я йому кажу: "Дивись яка гарна дівка йде", а він одразу: "Де, де?" Я йому сама показую, бо це ж не заховаєш. Ми посміялися обоє, він мене ж таку малесеньку вибрав, сам високий, а мене взяв малесеньку", – поділилася кумедною історією Ніна Матвієнко.

За словами артистки, коли у домі панує щастя, то воно "виноситься у світ та зцілює людей".

"Хороша жінка – основа життя. Хороший чоловік – це щастя, яке виходить з дому і дарує скрізь, і на роботі, і в тролейбус, і в дорозі щастя, яке відчутне ледь не за 300 кілометрів. Як добре, коли в домі є щастя, воно виноситься у світ та зцілює людей", – додала Ніна Матвієнко.

Як повідомляв 5.UA, у вівторок, 10 жовтня, народна артистка України Ніна Матвієнко відсвяткувала ювілей – 70 років. В честь Дня народження артистки на А"Алеї зірок" у Києві була відкрита іменна зірка Ніни Матвієнко.

Ювілей Ніни Матвієнко: на "Алеї зірок" з'явилася іменна зірка народної артистки

Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок

Попередній матеріал
Героям слава: На Полтавщині відкрили стелу загиблим бійцям 92-ї бригади
Наступний матеріал
П'ятниця 13-го для міністра: як Омелян сприйняв початок розслідування
Loading...

Порошенко присвоїв звання "Народний артист України" Тіні Кароль - фото

Джамала стала Послом доброї волі МОМ

На Тернопільщині заборонили концерти гастролерам, що виступають у РФ та Криму