Сергій Бабкін
Сергій Бабкін http://novonews.net/

На Тернопільщині заборонили концерти гастролерам, що виступають у РФ та Криму

ВІдповідне рішення ухвалили члени постійної депутатської комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Тернопільської обласної ради

На Тернопільщині заборонили проведення концертів у комунальних закладах зіркам, які гастролюють на території РФ чи в анексованому Криму. Про це повідомили у прес-службі обласної ради, передає УНІАН.

"Заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів в обласних комунальних закладах та на території області організаціями та окремими особами театральної та концертної діяльності, котрі здійснюють свою діяльність, проводять концерти, гастролі, беруть участь у різноманітних розважальних заходах на території Російської Федерації та тимчасово окупованих територій України під час російсько-української війни", – постановила комісія.

Крім того, члени відповідної комісії висловили незадоволення появою у Тернополі афіш, які кілька тижнів поспіль повідомляли про концерт співака Сергій Бабкіна, який гастролював у Росії та Криму.

Директор обласного драмтеатру Борис Репка зазначив: не підписував угоди зі співаком, а навпаки повідомив організаторам концерту, що поставить свій підпис лише якщо отримує погодження на цей концерт від облради.

Аби попередити у майбутньому будь-які подібні непорозуміння, члени комісії вирішили накласти заборону на гастролі артистів, які виступають на території країни-агресора. А от організатори концерту Бабкіна в Тернополі уже сповістили про скасування заходу та можливість повернення коштів за квитки.

Нагадаємо, на початку жовтня Верховна Рада України ухвалила закон про гастрольні заходи в Україні (про особливості організації та проведення гастрольних заходів в Україні за участю громадян країни-агресора), який передбачає, що російські артисти зможуть гастролювати в Україні тільки після узгодження зі Службою безпеки України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Дві години без перерви: фоторепортаж з концерту "Піккардійської терції" у Києві на честь 25-річного ювілею

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Біля Лівії розстріляли кримський танкер, що перевозив нафту з Тріполі – відео
Наступний матеріал
В районі Куликового з'явилася важка бронетехніка окупантів - ІС
Loading...