Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

П'ятниця 13-го для міністра: як Омелян сприйняв початок розслідування

Міністр готовий надати в НАБУ всі необхідні документи

У коментарі 5.UА міністр інфраструктури Володимир Омелян відреагував на початок досудового розслідування детективами НАБУ проти нього.

"Я сьогодні в п'ятницю 13-го був приємно заскочений цією новиною, з іншого боку, я відношуся до неї спокійно", – розповідає міністр.

Він зазначив, що будь-який правоохоронний орган може мати свої питання до будь-якого посадовця в Україні.

"Я готовий надавати свої пояснення на ті питання, які зазначені публічно з боку НАБУ. Я вже давав відповіді журналістам свого часу в Міністерстві інфраструктури. Сподіваюся, що ми швидко з'ясуємо ситуацію, і це питання буде закрито", – зазначив Омелян.

Також він розповів про будинок орієнтовною вартістю 7 мільйонів гривень, в якому він мешкає з дружиною і сином.

"Його орендує моя дружина у своєї родини, з якою я теж особисто знайомий більше 15 років, тут інтриги жодної насправді немає. Всі документи я пресі надав і я готовий їх надати в НАБУ, щоб повністю зняти це питання з порядку денного", – сказав урядовець.

У Національному антикорупційному бюро зазначили, що в ході розслідування про підозру нікому не повідомлялось, повідомляє прес-служба НАБУ.

"Наголошуємо, що внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань не є достатньою підставою для звинувачень особи у вчиненні правопорушення. Тому просимо ЗМІ утримуватись від спекуляцій на цю тему", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, Національне антикорупційне бюро почало розслідування проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна за підозрою в незаконному збагаченні.

Попередній матеріал
Я відкриваю двері і ти йдеш: Ніна Матвієнко розповіла про сімейне життя та зради
Наступний матеріал
10 років після трагедії: У Дніпрі вшанували пам'ять загиблих від вибуху газу у багатоповерхівці
Loading...