Facebook

НАБУ відкрило справу проти Омеляна

У діях Омеляна вбачають ознаки кримінального правопорушення

Національне антикорупційне бюро почало розслідування проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна за підозрою в незаконному збагаченні, повідомляють "Українські Новини".

Згідно з матеріалами суду від 10 жовтня, детективи НАБУ проводять досудове розслідування від 26 травня 2017 року за фактом декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення міністром інфраструктури України.

Зазначається, у ході досудового розслідування встановлено, що починаючи з 10 грудня 2016 року Омелян, його дружина та їхній син почали проживати в будинку орієнтовною вартістю 7 мільйонів гривень, який на праві приватної власності належить двоюрідній племінниці дружини Омеляна.

Але, згідно з інформацією з Державної фіскальної служби, доходи, які б дозволили двоюрідній племінниці дружини Омеляна купити зазначений будинок, остання не отримувала.

Крім того, повідомляється, що у період з 23 березня 2009 року по 23 березня 2011 року мати двоюрідній племінниці дружини Омеляна видавала довіреність Омеляну на право керування автомобілем марки Lexsus RX 350.

У декларації за 2016 рік Омелян не вказав, право користування будинком, у якому мешкав з родиною.

Також досудове розслідування встановило, що Омелян не вказав у своїй декларації автомобіль "BMW X5" 2015 року випуску, орієнтовною вартістю 1,59 мільйона гривень, яким користується з 2015 року і який належить братові міністра.

"На думку органу досудового розслідування, Омелян подав недостовірні відомості у декларацію,… а тому у діях останнього вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України", – йдеться у матеріалах суду.

Детективом зазначається, що племінниця дружини з вересня 2012 року покинула територію України й поки не поверталася. Дохід членів її сім'ї в період з 2012 по 2016 роки дохід становив 2150172 гривні.

При цьому за цей же період вони отримали у власність 5 об'єктів нерухомості й 2 автомобілі.

У зв'язку із цим детектив НАБУ просив суд надати доступ до інформації про мобільні переговори Омеляна, його дружини, брата, матері й 3 водіїв.

Сам же Володимир Омелян заявляє, що у його декларації немає порушень

"Я готовий дати відповідь на всі запитання детективів НАБУ, а також надати всі документи, які засвідчують, що жодних порушень з мого боку не було", – заявив Омелян ЗМІ.

Відповідне повідомлення розміщене на сторінці Міністерства інфраструктури у Facebook:

Як повідомляв 5.UA, НАБУ стягнуло із чиновників-залізничників 20 млн грн – кошти зараховано до держбюджету.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Плацкартом і без попередження: Омелян особисто перевірив "романтику" потягу до Дніпра – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
РФ може ініціювати обмін затриманих українських прикордонників на росіян - Слободян
Наступний матеріал
"Укроборонпром" продемонстрував новий 3D-радар, який може відстежувати до 500 цілей одночасно (фото)
Loading...