rbc.ua

РФ може ініціювати обмін затриманих українських прикордонників на росіян - Слободян

  Російська сторона може запропонувати обмін затриманих 3 жовтня військовослужбовців Державної прикордонної служби України на двох російських прикордонників

  "Один із листів, який ми недавно отримали від росіян, свідчить про те, що вони нібито готові до діалогу, натякнули на дзеркальні заходи з нашого боку. Може, дійсно, будуть намагатися ініціювати обмін наших військовослужбовців на двох російських прикордонників, яких ми затримали на адмінкордоні з тимчасово окупованих Кримом кілька місяців тому", – заявив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, повідомляє телеканал "112 Україна".

  Він зазначив, що повернути прикордонників в Україні буде непросто і для цього потрібен час.

  Нагадаємо, 3 жовтня 2017 року двоє співробітників Держприкордонслужби України зникли в Сумській області недалеко від кордону з РФ. Пізніше РФ офіційно підтвердила затримання двох українських прикордонників. Український консул отримав відмову в розмові з затриманими з поясненнями, що ще не встановлені їхні особи.

  Пізніше Слободян повідомив, що російська сторона погодилася на прикордонно-представницьку зустріч з приводу долі затриманих прикордонників.

  Попередній матеріал
  УЗ демонструє невміння та/або небажання оптимально використовувати ресурси – Цкітішвілі
  Наступний матеріал
  НАБУ відкрило справу проти Омеляна
  Loading...