rgmedia.kz

Україна планує 2018 року приватизацію 25 великих держпідприємств

  Мета – залучити стратегічних інвесторів

  План приватизації на поточний рік містить виставлення на продаж 25 великих державних підприємств, нагадав перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "У 2018 року ми запропонуємо до продажу 25 великих підприємств", – зазначив він на засіданні Національної інвестиційної ради в Києві в п'ятницю.

  "Наша мета – залучити стратегічних інвесторів, які зможуть модернізувати виробництво на великих промислових підприємствах і включити їх в світову ланцюг доданої вартості", – додав Кубів.

  Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про приватизацію №7066, який, зокрема, забороняє резидентам РФ брати участь у приватизації в Україні. Документ встановлює спрощену класифікацію об'єктів приватизації на об'єкти малої і великої приватизації; вимоги до покупців об'єктів приватизації та обмеження щодо їх участі в приватизації; відповідальність за недостовірність і неповноту поданих документів.

  Попередній матеріал
  Загадкова істота: на пляжі в Британії знайшли морського монстра
  Наступний матеріал
  Збільшення мита на металобрухт захистить українську економіку – президент "Укрметалургпром"

  Гройсман порівняв приватизацію у 1990-х та в сучасній Україні

  Тимчасові ускладнення: у системи оформлення біометричних паспортів стався збій

  Брифінг речника Міноборони України – завершено