Порошенко на Раді церков
Порошенко на Раді церков Фото Адміністрація президента

Безпека під час виборів: Порошенко звернувся до Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

  Читайте по-русски
  Президент переконаний, що сьогодні, коли Україні конче потрібні єдність та мир, у цей складний час голос Церкви є надзвичайно важливим

  Петро Порошенко 21 березня зустрівся з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Серед іншого йшла мова про безпеку під час виборчого процесу. Про таке інформує прес-служба Адміністрації Президента.

  "Україна увійшла у виборчий період. Вибори – це є випробовування для держави, для демократії, випробовування єдності для будь-якого суспільства. А особливо для суспільства, яке знаходиться у стані війні. На кордоні якого знаходяться російські дивізії, готові до вторгнення", — сказав Президент Петро Порошенко на зустрічі.

  Глава держави наголосив, що щодня відбуваються обстріли і провокації на лінії фронту. І, на жаль, майже щодня наші герої віддають своє життя за свободу, незалежність нашої держави, за можливість розбудовувати державу.

  "Я був би вам дуже вдячний, якби Всеукраїнська Рада Церков закликала провести вибори без насильства. Провести вибори в мирі і спокої. Ваш заклик до суспільної злагоди обов'язково буде почутий. Цей заклик міг би бути доповненим молитвами за перемогу, мир і єдність в Україні", — звернувся Петро Порошенко до учасників зустрічі.

  Він також зауважив, що з боку Кремля це зветься гібридна війна, і його посланці не просто атакують нашу країну на сході, незаконно анексували Крим, а ще й ведуть активну інформаційну війну, несуть фейкові новини, брехню, розбрат і ненависть.

  Президент переконаний, що сьогодні, коли Україні конче потрібні єдність та мир, у цей складний час голос церкви є надзвичайно важливим. "Важливим у питаннях суспільного миру, адже ви маєте великий авторитет у суспільстві", — наголосив він.

  Попередній матеріал
  Актуальніше, ніж інновації: Гейтс закликав до вирішення 10 світових проблем
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" погодилася на жорсткі умовами бізнесу в обмін на підвищення вантажного тарифу
  Loading...

  Президент відповідає на запитання слухачів в ефірі радіо "Армія FM" – відео

  Брифінг речника виборчого штабу кандидата у Президенти України Петра Порошенка Олега Медведєва – відео

  Три пріоритети: Порошенко назвав головні завдання у разі переобрання

  Пріоритети на наступні 5 років: Туск розповів, які саме теми обговорили на міні-саміті Україна-ЄС

  Міні-саміт Україна-ЄС: про його унікальність і теми обговорень – включення з Брюсселя

  "Це вже інтеграція в енергетику": Порошенко роз'яснив ухвалені Єврокомісією зміни в асоціації Україна-ЄС