"Укрзалізниця"
"Укрзалізниця" Facebook

"Укрзалізниця" погодилася на жорсткі умовами бізнесу в обмін на підвищення вантажного тарифу

  Угода була підтримана всіма учасниками профільної наради

  Бізнес пішов назустріч залізничному держмонополісту "Укрзалізниці" та погодився на одноразове підвищення тарифу на вантажоперевезення на 14,2% від 1 квітня 2019 року. Як пояснив глава Федерації металургів України Сергій Біленький, при досягненні компромісу УЗ взяла на себе жорсткі зобов'язання, передає OBOZREVATEL.

  "Протягом року з моменту підвищення, до 1 квітня 2020 року, УЗ не буде виходити з ініціативами, які передбачають як пряме підвищення тарифу, так і різні непрямі методи збільшення витрат вантажовідправниками. Йдеться про автоматичну індексацію тарифу, зближення класів вантажів та інше", – уточнив він.

  І додав: "Крім того, "Укрзалізниця" має погоджувати з вантажовідправниками свої інвестиційні плани, зобов'язана скоригувати фінансовий план виходячи з ухвалених домовленостей".

  Також УЗ взяла на себе зобов'язання переглянути відносини з великим бізнесом в контексті довгострокової співпраці. Усі гроші, отримані від збільшення тарифу, мають бути використані монополістом прозоро та підзвітно, зі створенням спеціального інвестиційного рахунку.

  "Один з узгоджених пунктів — ухвалення нового інвестиційного плану оновлення інфраструктури та рухомого складу 2019-2024 років. Водночас сам документ має бути узгоджений із виробниками та постачальниками УЗ", – акцентував Біленький.

  Угода була підтримана всіма учасниками профільної наради. Фінальний меморандум про ухвалені домовленості має бути підписаний до кінця березня. Чільниця Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна також підтвердила — її відомство пильно стежитиме за виконанням затверджених умов.

  Попередній матеріал
  Безпека під час виборів: Порошенко звернувся до Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
  Наступний матеріал
  "Час настав": США визнає суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами
  Теги:
  Loading...