Українські веслувальники після Європейських Ігор у Мінську повернулися в Україну
Українські веслувальники після Європейських Ігор у Мінську повернулися в Україну 5 канал

Вибороли призові місця на Європейських Іграх: як в "Борисполі" зустрічали українських веслувальників-тріумфаторів – відео

Читайте по-русски
Змагання проходили 5 днів поспіль

Вибороли призові місця і повернулися на Батьківщину. Веслувальників, які отримали золото та срібло на ІІ Європейських Іграх у Мінську, зустріли на летовищі "Бориспіль". Про таке повідомляє "5 канал".

Змагалися п'ять днів поспіль. Першу перемогу здобули байдарки-двійки Олег Кухарик та Олександр Сиромятников. Спортсмени подолали дистанцію у тисячу метрів за 3 хвилини та 41 секунду. До золота команді чоловіків "синьо-жовтих" не вистачило однієї секунди.

Першість привезли додому веслувальниці – Марія Повх та Людмила Кукліновська. Дівчата уперше беруть участь тандемом у змаганнях такого рівня на дистанцію 200 метрів. Нині тренери вже планують подальші кроки спортсменів.

Веслувальник-байдарочник Олег Кухарик розповідає: "Очікували, що будемо в трійці після попередніх заїздів. Ну в цілому ми, думаю, перестрибнули себе. Не дивилися, якими йшли. Видно було тільки сусідів, які йшли по сусідній доріжці".

Своєю чергою веслувальниця-байдарочниця Марія Повх своїм результатом задоволена: "Це дуже гарний результат за ці три роки склався. З перших секунд до останніх ти йдеш, щоб виграти". 

Як повідомляв 5.UA, у Києві презентували локацію для чемпіонату світу із веслування

Попередній матеріал
Історія перемоги в Конотопській битві: як розбите царське військо три дні гнали геть з України в бік Москви
Наступний матеріал
Співробітники СБУ "завітали" до звільненого з полону українця – як пояснили
Loading...