xsport.ua

Український борець Жан Беленюк виграв "золото" II Європейських ігор у Мінську

В активі "синьо-жовтих" у столиці Білорусі вже 41 нагород

На II Європейських іграх в Мінську (Білорусь) проходить заключний, дев'ятий медальний день. У турнірі з греко-римської боротьби українець Жан Беленюк став чемпіоном Європейських ігор-2019 у ваговій категорії до 87 кг, повідомляє "Укрінформ".

У фінальній сутичці за "золото" Беленюк поборов Іслама Аббасова з Азербайджану – 3:1.

ОНОВЛЕННЯ. Крім того, у турнірі зі спортивної гімнастики олімпійський чемпіон Олег Верняєв став срібним призером Європейських ігор-2019 у вправах на коні. У фінальних змаганнях Верняєв з результатом 14,900 балла посів друге місце, пропустивши вперед лише росіянина Давіда Белявського (15,033). "Бронза" у цій дисципліні дісталася Андрію Ліховицькому з Білорусі (14,566).

Таким чином в активі "синьо-жовтих" у столиці Білорусі вже 41 нагорода - 11 золотих, 15 срібних і 15 бронзових.

Як повідомляв 5.UA, український боксер Віктор Вихрист виборов "золото" на Європейських Іграх у Мінську

Нагадаємо, веслувальників, які отримали золото та срібло на ІІ Європейських Іграх у Мінську, зустріли на летовищі "Бориспіль". Змагалися п'ять днів поспіль. Першу перемогу здобули байдарки-двійки Олег Кухарик та Олександр Сиромятников. Спортсмени подолали дистанцію у тисячу метрів за 3 хвилини та 41 секунду. До золота команді чоловіків "синьо-жовтих" не вистачило однієї секунди. Першість привезли додому веслувальниці – Марія Повх та Людмила Кукліновська.