Український боксер Віктор Вихрист
Український боксер Віктор Вихрист facebook.com

Український боксер Віктор Вихрист виборов "золото" на Європейських Іграх у Мінську

Нині в загальному заліку Мінська 37 медалей

Уродженець міста Світловодськ Кіровоградської області Віктор Вихрист здобув у суботу "золото" боксерського турніру II Європейських ігор у Мінську. Про це повідомляє "Укрінформ".

У фінальному поєдинку вагової категорії понад 91 кг український боксер роздільним рішенням суддів переміг представника Франції Мурада Алієва.

Після цієї перемоги Україна має у загальному заліку Мінська 37 медалей – 10 золотих, 13 срібних, 14 бронзових.

Як повідомляв 5.UA, веслувальників, які отримали золото та срібло на ІІ Європейських Іграх у Мінську, зустріли на летовищі "Бориспіль". Змагалися п'ять днів поспіль. Першу перемогу здобули байдарки-двійки Олег Кухарик та Олександр Сиромятников. Спортсмени подолали дистанцію у тисячу метрів за 3 хвилини та 41 секунду. До золота команді чоловіків "синьо-жовтих" не вистачило однієї секунди. Першість привезли додому веслувальниці – Марія Повх та Людмила Кукліновська.

Наступного тижня до Станиці Луганської прибуде спеціальна урядова комісія – які завдання має виконати
    У Японії завершився саміту G20: що викликало найбільше дискусій та до чого домовилися світові лідери – сюжет