Українські самбісти
Українські самбісти відкриті джерела

Чемпіонат світу із самбо: українці вибороли 2 "золота" та 4 "бронзи"

В останній день чемпіонату світу серед чоловіків та жінок наші самбісти здобули дві нагороди

Пресслужба Федерації самбо України повідомила, що українка Анастасія Сапсай здобула золоту медаль на чемпіонаті світу із самбо, який відбувся в Чонджу (Південна Корея). Спортсменка з Черкас у фіналі категорії понад 80 кілограмів впевнено перемогла представницю Білорусі Марію Кондтратьєву.

Крім того, в останній день чемпіонату світу серед чоловіків та жінок наші самбісти здобули дві нагороди.

Таким чином, окрім Сапсай, трофей в Україну повезе також Петро Давиденко, який отримав друге призове місце у ваговій категорії до 90 кілограмів.

Слід зазначити, що Сапсай перед цим у 2019-му стала переможницею ІІ Європейських ігор у Мінську.

За підсумками чемпіонату світу українська збірна везе додому 6 нагород: 2 золоті медалі та 4 бронзові, також 2 "срібних" кубки за другі місця в командному заліку у жінок і в бойовому розділі.

/
/

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Світоліна знову виграла показовий турнір Open de Caen у Франції.

У Мінекономіки розрахували, скільки коштуватиме гектар землі після відкриття ринку
Політично вмотивовані репресії: МЗС відреагувало на засудження в РФ 6 кримських татар

Перший українець, який виграв FIA Motorsport Game: історія дрифтера Дмитра Іллюка з Одеси – відео

Перемога на останніх хвилинах: "Динамо" обіграло "Шахтар" і вийшло до чвертьфіналу Кубка України

Збірна ЗСУ повернулася з 7-х Всесвітніх ігор серед військовослужбовців – ексклюзивні фото

Євроасоціація з легкої атлетики визнала українську спортсменку "зіркою, яка сходить"

18 медалей та 2 рекорди світу: паралімпійська збірна України посіла перше місце з кульової стрільби – сюжет