Михайло Романчук
Михайло Романчук Facebook / НОК України та олімпійська команда

Український плавець виборов "срібло" на Кубку світу в Досі

Ще один представник України Сергій Фролов посів 7-ме місце з результатом 3:55.58

Срібну медаль на етапі FINA Swimming World Cup 2019 в Досі (Катар) завоював український плавець Михайло Романчук. Про таке повідомляє НОК України.

"Учень Петра Нагорного показав на дистанції 400 м результат 3:48.61", – наголосили в повідомленні.

Крім того, ще один представник України Сергій Фролов посів 7-ме місце з результатом 3:55.58.

Слід зазначити, що переможцем змагань став литовець Данас Рапшис, який показав на дистанції найкращий час – 3:47.87.

Як повідомляв 5.UA, українські спортсмени завоювали три медалі в другий день змагань 21st Euro Meet, які проходять в Люксембурзі в 50-метровому басейні, і є першим етапом Кубка LEN (Європейської ліги плавання).