Андрій Говоров
Андрій Говоров Федерація плавання України

Кубок світу з плавання: український спортсмен завоював золото з батерфляю

Наступний етап Кубка світу-2019 із плавання відбудеться в Цзинані (Китай) 8-10 серпня

Федерація плавання України повідомляє, що український спортсмен Андрій Говоров завоював золоту медаль на етапі Кубка світу, що відбувся в Токіо (Японія).

Слід зазначити, що Говоров показав найкращий результат на дистанції 50 м батерфляєм (23,10), випередивши свого суперника, угорця Сабастіана Сабо, на 0,01 с.

Бронзову нагороду на етапі Кубка світу в Токіо виборов американець Майкл Ендрю, його результат – 23,24.

Слід зазначити, що наступний етап Кубка світу-2019 з плавання відбудеться в Цзинані (Китай) 8-10 серпня.

Результат змагань на дистанції 50 м батерфляєм, на змаганнях в Токіо
Результат змагань на дистанції 50 м батерфляєм, на змаганнях в ТокіоФедерація плавання України

Як повідомляв 5.UA, під час чемпіонату світу з водних видів спорту у Кванджу (Республіка Корея), у змаганнях з артистичного плавання українки Марта Федіна та Анастасія Савчук із результатом 94,1000 бала стали бронзовими призерами світової першості в довільній програмі дуетів.

У Єгипті 17 осіб стали жертвами вибуху біля державної установи
Детективи НАБУ за заявою Кличка почали розслідування щодо Богдана

В очікуванні запливу через Ла-Манш: український паралімпієць планує подолати 32 км водою

Українські синхроністки виграли "золото" на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Українські синхроністки здобули золото в Суперфіналі Світової серії в Будапешті – як це було

Українець у Мексиці встановив новий рекорд із пірнання в глибину

Українка Марта Федіна здобула "золото" на турнірі з артистичного плавання у Греції