Плавчиня Марта Федіна
Плавчиня Марта Федіна Facebook / НОК України

Українка Марта Федіна здобула "золото" на турнірі з артистичного плавання у Греції

Читайте російською
    У НОК також зазначають, що Федіна виборола першість у категорії "довільне соло"

Українка Марта Федіна здобула "золото" на турнірі Світової серії FINA з артистичного плавання у Греції. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

У НОК також зазначають, що Федіна виборола першість у категорії "довільне соло".

"Вітаємо Марту Федіну з перемогою на турнірі Світової серії FINA з артистичного плавання у Греції. 92,700 — саме такі бали принесли нашій русалоньці золото у довільному соло", — йдеться у повідомленні НОК.

Як повідомляв 5.UA, українські спортсменки здобули золоту медаль чемпіонату Європи з карате.

Трамп звільняє міністра внутрішньої безпеки США – подробиці
    Під Києвом у ДТП розбився відомий волонтер Володимир Слабовський

Новий рік почали з ополонки: в Черкасах пенсіонери влаштували зимові купання

Українець здобув "золото" та встановив рекорд на Чемпіонаті світу з плавання-2018

Україна виборола першу олімпійську нагороду в історії вітчизняного бадмінтону – НОК

70 метрів під водою: українка встановила світовий рекорд із фридайвингу

Ironman з Броварів: як український паралімпієць переплив Босфор

Перші в Європі: паралімпійська збірна з плавання тріумфально повернулася в Україну