Михайло Романчук
Михайло Романчук 24tv.ua

Українець Романчук виграв "срібло" чемпіонату світу з плавання на 1500-метрівці

Заплив відбувався вільним стилем

Український плавець Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з водних видів спорту в Кванджу в Республіці Корея. Про це повідомляє "Укрінформ".

У заключний день світової першості Романчук з результатом 14 хвилин 37,63 секунди посів друге місце у фінал змагань на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Переміг у цій дисципліні німець Флоріан Веллброк (14.36,54), "бронза" дісталася італійцю Грегоріо Палтріньєрі (14.38,75).

Сергій Фролов показав сьомий час – 15.01,04.

Як повідомляв 5.UA, 15 липня українські синхроністки виграли "золото" на чемпіонаті світу з водних видів спорту. "Золото" Україні в хайлайті принесли Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексіїви, Валерія Апрєлєва, Яна Наріжна, Катерина Резник, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко та Вероніка Гришко.

"Буде об'єктивне рішення": Луценко розповів, коли ухвалить рішення про підозри суддям Окружного адмінсуду Києва