'Шахтар' і 'Динамо'
'Шахтар' і 'Динамо' Twitter / FC SHAKHTAR DONETSK

Перемога на останніх хвилинах: "Динамо" обіграло "Шахтар" і вийшло до чвертьфіналу Кубка України

Автором переможного голу на користь "динамівців" став 20-річний Денис Попов

Київське "Динамо" заповнило останню вакансію у чвертьфіналі Кубка України з футболу. У матчі 1/8 фіналу на НСК "Олімпійський" у Києві "Динамо" у додаткові екстра-тайми перемогло донецький "Шахтарем" – 2:1, повідомляє "Укрінформ".

В основний ігровий час м'ячі забили Сергій Сидорчук (22-га хвилина) у динамівців; Тарас Степаненко (90+2) у "гірників". Автором переможного голу на користь "біло-синіх" на 114-й хвилині став 20-річний захисник киян Денис Попов.

На 89-й хвилині за грубу гру червону картку отримав динамівець Володимир Шепелєв, на 94-й – за підніжку поле залишив півзахисник гостей Тарас Степаненко. Команди догравали матч у меншості.

Результати матчів 1/8 фіналу Кубка України з футболу:

"Маріуполь" –"Олімпік" (Донецьк) – 1:0;

"Миколаїв" – "Десна" (Чернігів) – 2:4;

"Минай" (Ужгородський район, Закарпатська область) – ФК "Львів" – 2:0;

"Інгулець" (Петрово, Кіровоградська область) – "Дніпро-1" - 2:1.

"Колос" (Ковалівка) – "Ворскла" (Полтава) - 0:1;

"Альянс" (Долина, Сумська область) – "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні, Полтавська область) – 5:3.

"Олександрія" –"Зоря" (Луганськ) – 1:1 (по пенальті - 5:4);

"Динамо" (Київ) – "Шахтар" (Донецьк) - 2:1.

Чвертьфінали пройдуть 4 березня, півфінали – 22 квітня. Фінал Кубка України відбудеться 13 травня.

Росія перекидає на Донбас спецпідрозділи та "казаків" – що відомо
    Війна триває: на Донбасі окупанти гатили 19 разів, особливо гаряче біля Кримського та Водяного