В Одесі ворота для мініфутболу впали на студента
В Одесі ворота для мініфутболу впали на студента 5 канал

В Одесі ворота для мініфутболу впали на іноземного студента – хлопець загинув на місці

Читайте по-русски
Хлопець загинув у свій 24-й день народження

Вбивчі ворота. В Одесі на футбольному полі загинув іноземний студент. На хлопця впали ворота для мініфутболу. Як усе сталося і хто винен у трагедії, дізнавалася кореспондент "5 каналу" Ольга Дунська.

У гуртожитку педагогічного вишу, де мешкав туркменський студент, збирають гроші для родини Сахетгелді Джумаєва. Той загинув у свій 24-й день народження.

Марія Станкова, комендант гуртожитку, говорить: "Подзвонили під ранок, сказали, що помер, сказали, що на воротах сидів, впав у ворота. Що чула, те і говорю. Завжди не п'є, не гуляє, сказати, що збирає компанію, – ні, дуже нормальний хлопчик".

Трагедія сталася на комунальному стадіоні "Спартак". У той час, коли на спортивному майданчику, окрім компанії студентів, нікого не було.

Речниця ГУНП в Одеській області Любов Гордієвська розповіла більше про трагедію: "Разом із друзями грали в футбол на стадіоні, стоячи на воротах, він вирішив виконати гімнастичні вправу на їх металевій конструкції, внаслідок подання воріт хлопець отримав тілесні ушкодження, несумісні з життям, та до приїзду швидкої допомоги загинув на місці".

Знайомі загиблого скаржаться, футбольні ворота були не закріплені.

Улукбек Шамсидінов, представник Туркменскої діаспори, говорить: "Сказали, що ворота впали. Вони не закріплені були, він вистрибнув і вони впали".

На стадіоні пояснюють, іноземний студент знехтував правилами безпеки, адже ворота для мініфутболу закріпленими бути не мають.

Директор стадіону Михайло Чистяков говорить: "Нема вимог, наскільки нам відомо, що ворота повинні бути якимось чином закріплені, це ворота для мініфутболу, пересувні і в процесі тренувань їх часто пересувають залежно від потреб і схеми тренування".

У педагогічному виші, де навчався загиблий, кажуть: хлопці грали у позанавчальний час, а інструктаж із правил безпеки їм проводили напередодні трагедії.

Проректор із міжнародних зв'язків Антон Ананьєв говорить: "Минулого тижня у нас був перший секретар посольства Туркменістану, збирав саме з приводу дотримання особистої безпеки, але розумієте, це життя, таке трапляється, на жаль, не тільки з іноземцями, це нещасний випадок".

Усі спортивні заняття на цьому футбольному полі тимчасово скасували, поки не оприлюднять висновки комісії, яку створили для з'ясування причин трагедії.

Через смерть іноземного студента поліція відкрила провадження. Тіло загиблого відправили на експертизу. Поховають Джумаєва на Батьківщині, у Туркменістані.

Ольга Дунска, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Попередній матеріал
7 днів тиші: українська сторона чекає сьогодні розведення сил на ділянці Богданівка – Петрівське
Наступний матеріал
Всеукраїнський радіодиктант-2019: де слухати і що нового впровадили цьогоріч
Loading...