Виборчий скандал у Бродах
Виборчий скандал у Бродах 5 канал

Розрив у 100 голосів: на Львівщині запекла боротьба між мажоритарниками

Читайте по-русски
Наразі у 119 окрузі перемагає кандидат від "ЄС", але у "Слузі народу" заявили про порушення

Запекла боротьба між двома кандидатами-мажоритарниками розгорнулася на 119-му виборчому окрузі на Львівщині. Наразі різниця між представниками "Європейської солідарності" та "Слуги народу" лише 102 голоси. За даними ЦВК, наразі перемагає Михайло Бондар від "ЄС". Але "Слуга народу" заявляє про порушення.

У 119-му виборчому окрузі досі велелюдно. За результатами голосування стежать не лише члени комісії, а й кандидати-мажоритарники. За попередніми підсумками, місце у парламенті виборов кандидат від "Європейської солідарності" Михайло Бондар. На другому місці – представник "Слуги народу" Орест Кавецький.

Він заявляє про порушення: "Якщо вчора на закриття засідання, коли вони йшли на перерву, в нас був розрив у 380 голосів, а о пів на 4-ту ранку розрив став 55 голосів. Нас здивувало. Ми подаємо запит скарги на те, що відбулося. За внутрішньою соціологією, ми є на першому місці з великим розривом у 8% із опонентом".

У команді Ореста Кавецького заявляють, що в роботі дільничих комісій та окружкому зафіксували 17 порушень. Проте голова ОВК такі звинувачення відкидає.

"Я вважаю, що вони безпідставні. Вчора на пів на 12-ту ми опрацювали 95% протоколів. Було закинуло, що ми не читали всіх протоколів. Запевняю, що кожен протокол був нами взятий – що за багатомандатним округом, що по одномандатному. Зачитаний повністю. Якщо не міг зачитати я, то був заступник", – звітує Віктор Лаврін.

23 липня ОВК прийняла документи від 12 дільничних комісії. Через технічні помилки чотири протоколи повернули на доопрацювання. З різницею понад 100 голосів нині перемагає кандидат від "Європейської солідарності" Михайло Бондар.

Він упевнений: "Я відкидаю якусь фальсифікацію. Зараз усе затягується стороною одного із кандидатів. Озвучують певні претензії до голови ОВК, і це затягується. Усі дані, які на сайті ЦВК і по комісіях, – цифри усі збігаються. По цих протоколах, що в нас є, порушень ніяких немає".

У команді Михайла Бондара запевняють: бачили всі протоколи та вели свою соціологію, яка збігається з даними ЦВК. Тож переконані: закиди опонента безпідставні, порушень у підрахунку голосів немає.

Марта Шикула,Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Перший вибух – відірвало ногу, другий – смерть на місці: армійці ЗСУ про загибель побратимів
Наступний матеріал
"Війна вже не як у 2014-му": біля Бахмутської траси бійці ООС утримують панівну висоту
Loading...

Зелена навала: якою буде Верховна Рада IX скликання (оновлено)

Брат Віктора Медведчука програв на мажоритарному окрузі в Луганській області (оновлено)

Нові депутати Ради: хто зі спортсменів, зірок шоу-бізнесу та журналістів прийшов до влади

Одіозна ексрегіоналка Бондаренко не потрапляє в Раду по мажоритарці

Рекордна перерва: ОВК на Одещині перервали підрахунок голосів і відпочивали 18 годин

До ВР за мажоритаркою не проходять два чинні міністри та віцепрем'єр – хто саме