Протоколи з мокрими печатками звозять до ОВК Львова
Протоколи з мокрими печатками звозять до ОВК Львова 5 канал

"Суттєвих помилок немає": оригінали протоколів із мокрими печатками звозять до ОВК Львова

Читайте по-русски
Члени маленьких виборчих дільниць документи привезли ще вночі

Оригінали протоколів із мокрими печатками наразі звозять до окружних виборчих комісій Львова, передає "5 канал". Це місця для волевиявлення з великою кількістю виборців.

Члени маленьких виборчих дільниць документи привезли ще вночі. Першою опрацьовані протоколи здала спецдільниця, створена в одній з пенітенціарних установ. В окружкомі кажуть, що працюють у цілодобовому режимі, без перерв, аби оперативно надати результати голосування зі Львівщини до ЦВК.

"Є граматичні помилки, є десь трошки помилки в підрахунках, але суттєвих порушень немає. Ми передаємо зараз на комп'ютерну серверну систему. Заноситься в комп'ютер, і по системі перевіряються всі дані", – відзвітувала голова окружної виборчої комісії Галина Фединяк.

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. Напередодні о 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – відео
Наступний матеріал
Від виплат МВФ до під'їздів: тактика Зеленського і "Слуги народу" покладати відповідальність на когось тепер не працюватиме – Димов
Loading...